Novoročný report Kryptotrejderu je tu!

Dlho očakávaný report z roku 2020 je tu. Posledné tri týždne sa celý náš tím intenzívne venoval spracovaniu tých najpodstatnejších noviniek z roku 2020, rozboru mnohých highcap ale aj lowcap altcoinov, ktoré môžu predstavovať veľmi zaujímavý investičný potenciál do roku 2021, či analýzy toho, kam sa môžu pobrať tie najväčšie kryptomeny v blízkej dobe.  

Takmer 60-stranový report je tu! Dozviete sa v ňom to najpodstatnejšie, čo sa udialo v kryptomenovom svete za posledných 12 mesiacov, aký vplyv to malo na kryptomenový trh a čo to môže predstavovať pre rok 2021. V reporte sú rozoberané témy ako Bitcoin halving a vstup inštitucionálnych investorov do kryptosveta, boom DeFi sektoru a bezpečnostné problémy, ktoré musí vyriešiť, stablecoiny a ich dlhodobá udržateľnosť, najočakávanejšie CBDC pre rok 2021, či novinky o kryptomenách ako Ethereum, Ripple alebo projekte Libra/Diem.

Prečítajte si tiež: Ripple a jeho problémy – je XRP úplný koniec?

Okrem toho sme sa venovali anonymným kryptomenám a ich potenciálu do budúcnosti, pozreli sme sa na niekoľko highcap altcoinov z fundamentálneho a takisto aj technického hľadiska. Taktiež sme si pre vás pripravili aj viac ako 10 rôznych lowcap kryptomien, ktoré majú veľký potenciál, ale pochopiteľne so sebou prinášajú aj väčšie riziko.

Ako bonus je posledných 8 strán venovaných 8 zaujímavým DeFi projektom, ktoré treba určite v roku 2021 pozorne sledovať, pretože si v tomto rastúcom sektore vytvárajú stále väčšie a lepšie meno. Do toho sme sa v rýchlosti v rámci diverzifikácie pozreli aj na akcie, zlato a striebro, pretože život nie je iba o kryptomenách.

Pokiaľ máte o náš report záujem, tak si ho môžete zakúpiť za zľavnenú cenu do konca tohto týždňa tu!

Ak si však zakúpite akékoľvek naše členstvo, tak dostanete report úplne ZADARMO!

Kontakt

Máte nejakú otázku? Spýtajte sa nás a čoskoro sa vám ozveme.

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.

Update cookies preferences