Ako poraziť akciový trh VLASTNOU HLAVOU – podcast, ktorý treba počuť

Kryptomenový svet nám toho aktuálne veľa nepriniesol. Čo sa týka správ, tak začiatok týždňa bol zatiaľ veľmi slabý, a preto sme sa rozhodli vám dnes priniesť trošku iný typ článku, ako píšeme zvyčajne. Dnes vám totižto iba odporučíme podcast, ktorý v posledných dňoch získava stále viac pozornosti.

Zlé peniaze dobrý život

Podcast Zlé peniaze dobrý život asi našim čitateľom netreba predstavovať. Juraj Karpiš, spoluzakladateľ INESS, autor kníh Zlé peniaze: Sprievodca krízouAko na zlato: Peniaze pre neveriacich, je stále známejšou osobnosťou a v kryptomenovom svete dostáva pomerne často pozornosť. Juraj Karpiš je ale takisto aj hlavnou osobou daného podcastu, do ktorého si často volá zaujímavých hostí. Kryptomenových poslucháčov už niekoľkokrát potešil určite tým, že do svojich podcastov zavolal aj Juraja Bednára, kryptomenového experta patriaceho určite medzi špičku na Slovensku.

Prečtajte si tiež: Viete, ako sa chrániť pred stratami na kryptomenovom trhu?

Podcast, alebo nový diel tohto podcastu, ktorý vám ale chceme dnes odporučiť, nie je o kryptomenách. Tento diel je skôr o vzdelávaní, či už v škole alebo mimo školy, o tom ako sa pozerať na svoj vlastný čas, platové podmienky či skúsenosti. Spolu s Róbertom Chovanculiakom z INESS diskutujú taktiež o tom, ako by mali ľudia celkovo nazerať na seba a svoj osobný kapitál a ako ho zveľaďovať s tým, aby si mohli zariadiť lepšiu budúcnosť.

Viac už ale k tomuto podcastu asi nie je treba povedať a preto vás necháme aby ste si ho vypočuli či už na Spotify alebo pozreli priamo na Youtube:

Zdroj: Youtube

Pokiaľ ste už tento diel videli/počuli, tak sme sa ešte rozhodli vybrať pre vás pár tých najzaujímavejších z dielne Juraja Karpiša, ktoré sú spojené práve s kryptomenami.

Pridaj sa do VIP skupiny a získaj náskok pred ostatnými! VIAC INFO TU.

Tu nájdete napríklad podcast o CBDC a o tom, čo to znamená pre slobodu peňazí.
V tejto časti sa Juraj Karpiš rozpráva s Jurajom Bednárom o tom, ako sa hýbať rozumne v kryptomenovom svete, pričom sa zrovna tento diel oplatí počuť aj v kombinácii s predošlým, ktorý nájdete tu. V ňom sa obaja Jurajovia bavia o tom, ako sa brániť pred rôznymi pokusmi politikov o to, aby o nás vedeli úplne všetko. Materiálov na štúdium sme vám tak dali určite viac ako dosť a preto prajeme príjemné vzdelávanie.

Kontakt

Máte nejakú otázku? Spýtajte sa nás a čoskoro sa vám ozveme.

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.

Update cookies preferences