Zakladateľ Coinbase tvrdí, že ľudia sa pri hľadaní pravdy odvracajú od centralizovaných médií

Spoluzakladateľ a generálny riaditeľ Coinbase Brian Armstrong hovorí, že ľudia sa obracajú na nové zdroje informácií na internete. Tento proces je posunom smerom k decentralizácii informácií a odklon od centralizovaných médií.

Armstrong cituje článok zo spoločnosti Stratechery a poukazuje na to, že tradičné médiá sa rútia, pretože už nie sú dôveryhodné.

„NYT a tradičné médiá sú vo všeobecnosti čoraz menej dôveryhodné a mnohí ich už nepovažujú za zdroj pravdy.

Pandémia Covid-19 je Pandorina skrinka na falošné správy, falošné tvrdenia a liečby. Centrá pre kontrolu a prevenciu chorôb (CDC) bojujú na všetkých frontoch, keďže falošné správy o vírusoch sa šíria rýchlejšie ako informácie z CDC.

Armstrong hovorí, že je presvedčený, že čoskoro v tomtp dôsledku falošných správ vzniknú nové systémy, ktoré pomôžu čitateľom prekontrolovať a overiť si množstvo informácií dostupných online.

Myslím si, že nové ukazovatele dôveryhodnosti sa budú rozvíjať online (skóre dobrej povesti / dôvery atď.), Ktoré ľuďom pomôžu orientovať sa

Zdroj: https://dailyhodl.com/2020/03/14/coinbase-ceo-says-people-are-turning-away-from-centralized-media-in-search-of-truth/

Pridaj komentár

Zatvoriť menu
×

Cart