XRP je odteraz dostupný pre 2 milióny nových použivateľov vďaka tejto spolupráci

Limitovaný počet miest: 15
Chcem sa zúčastniť Workshopu

Ripple – XRP je najnovší prírastok peňaženky BRD – BREAD. Peňaženka BRD je medzi užívateľmi kryptomien veľmi populárna a mohla by predstavovať obrovské partnerstvo pre Ripple.

XRP vie získať potenciálne nový dosah až 2 miliony ľudí

BRD je jednou z najstarších a užívateľsky najprijateľnejších krypto peňaženiek v systéme Android aj iOS. Ripple a BRD oznámili svoje spoločné partnerstvo s peňaženkou BRD, čo je pre XRP výhodné, pretože spoločnosť BRD má používateľov vo viac ako 170 krajinách s viac ako 2 milióny stiahnutí.

BRD umožňuje užívateľom nakupovať XRP priamo z peňaženky a ponúka lacnejšie sadzby ako alternatívne cesty na získanie XRP. Peňaženka BRD prikývla na Ripple’s Xspring Software Development Kit (SDK). SDK umožní vývojárom z rôznych projektov ľahko začleniť XRP.

Ako čerešničku pri oznámení o partnerstve sa držitelia tokenov XRP zamilujú do skutočnosti, že XRP bol vybraný ako jedna z počiatočných kryptomien ponúkaných pre blockchainové riešenie podnikovej triedy BRD, Blockset.

Blockset poskytuje svoju vlastnú peňaženku SDK a tiež ponúka API pre spoločnosti, ktoré chcú využiť blockchain pomocou sady nástrojov blockchain. Zdá sa, že Ripple a jeho token XRP môžu mať v budúcich plánoch BRD dosť významnú úlohu. Plánujú úplnú integráciu s rozhraním Xspring API spoločnosti Ripple.

Na záver treba dodať, že Ripple bolo počas celého obdobia krypto zimy v dvojročnom poklese. XRP čaká v roku 2020 ďalší nevýrazný rok, povedal generálny riaditeľ spoločnosti Galaxy Digital Mike Novogratz.

Zdroj: https://bitcoinist.com/xrp-now-available-to-2-million-users-ripple/

Pridaj komentár

Zatvoriť menu
×

Cart