PROGRAM WORKSHOPU

Vytvorenie konta na Bybit
Ako používať platformu
Vkladanie a výber peňazí
Ako nakupovať kryptomeny
Obchodovanie na pákový efekt
Finančné produkty Bybit
Vaše individuálne otázky

PODROBNÝ POPIS

Workshop bude rozdelený do dvoch časti. Prvá je určená pre úplných začiatočníkov. Ukážeme si, ako zabezpečiť Váš účet po založení. Ako jednoducho vložiť alebo vybrať prostriedky a základné ovládanie platformy. Vrátane jednoduchých nákupov kryptomien. V druhej polovici sa viac zameriame na obchodovanie. Prejdeme si ovládanie všetkých účtov, ktoré Binance aktuálne ponúka, SPOTOVÝ, MARŽINOVÝ A FUTURES účet. Ukážeme si ako na jednotlivé účty previesť prostriedky, ako nakúpiť, predať kryptomeny. A tiež pokročilejšie obchodné príkazy v platforme Bybit

OBJEDNANIE WORKSHOPU

Cena zahrnuje

  • 90 minút interaktívneho vzdelávania
  • Praktické ukážky
  • Priestor pre otázky
  • Bez záznamu
Dátum kapacita cena
28.09.2023 19:00 7 / 100 Zdarma Rezervovať

LEKTOR WORKSHOPU

Marek Glodžák
Marek Glodžák
Lektor Online kurzu

S financiami pracujem od roku 2014, kde som fungoval ako finančný agent. Z odboru ma vždy najviac fascinovali investície a novoobjavené kryptomeny, tak som sa v roku 2017 rozhodol, že túto príležitosť vyskúšam. Spoluprácu na pozíciu DayTradera som so skupinou KryptoTrejder uzatvoril 2021. Hlavné zameranie môjho obchodovania pre skupinu, sú kratšie časové rámce a SCALPING.

Kontakt

Máte nejakú otázku? Spýtajte sa nás a čoskoro sa vám ozveme.

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.

Update cookies preferences