PROGRAM WORKSHOPU

Workshop bude rozdelený do dvoch časti. Prvá je určená pre úplných začiatočníkov. Ukážeme si, ako zabezpečiť Váš účet po založení. Ako jednoducho vložiť alebo vybrať prostriedky a základné ovládanie platformy. Vrátane jednoduchých nákupov kryptomien. V druhej polovici sa viac zameriame na obchodovanie. Prejdeme si ovládanie všetkých účtov, ktoré Binance aktuálne ponúka, SPOTOVÝ, MARŽINOVÝ A FUTURES účet. Ukážeme si ako na jednotlivé účty previesť prostriedky, ako nakúpiť, predať kryptomeny. A tiež pokročilejšie obchodné príkazy v platforme Bybit.

OBJEDNANIE WORKSHOPU

Cena zahrnuje

  • 90 minút interaktívneho vzdelávania
  • Praktické ukážky
  • Priestor pre otázky
  • Bez záznamu
Dátum kapacita cena
14.05.2024 18:00 2 / 100 Zdarma Rezervovať

LEKTOR WORKSHOPU

Marek Glodžák
Marek Glodžák
Lektor Online kurzu

S financiami pracujem od roku 2014, kde som fungoval ako finančný agent. Z odboru ma vždy najviac fascinovali investície a novoobjavené kryptomeny, tak som sa v roku 2017 rozhodol, že túto príležitosť vyskúšam. Spoluprácu na pozíciu DayTradera som so skupinou KryptoTrejder uzatvoril 2021. Hlavné zameranie môjho obchodovania pre skupinu, sú kratšie časové rámce a SCALPING.

Kontakt

Máte nejakú otázku? Spýtajte sa nás a čoskoro sa vám ozveme.

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.

Update cookies preferences