Western Union testuje Ripple blockchain

Podľa prezidenta Western Union Global Money Transfer je firma “pripravené adoptovať akúkoľvek menu.” Zaujímavé je, že to zahŕňa i kryptomeny.

Western Union pripravené adoptovať

Odilon Almeida v interview s Reuters Plus povedal, že medzi kryptomenami a bežnými digitálnymi platbami, s ktorými WU pracuje už roky, nie je žiadny veľký rozdiel. Prezident spoločnosti ďalej povedal:

“ Pracujem už so 130 menami. Ak sa jedného dňa rozhodneme, že je správny čas pridať na našu platformu i kryptomeny, po technologickej stránke je to len ďalšia mena. Myslím, že sa kryptomeny môžu stať ďalším aktívom, ktoré si môžu ľudia a podniky po celom svete vymieňať. Ak sa to stane,my budeme pripravení.”

Vek a skúsenosti v tomto prípade dávajú WU možnosť sprístupniť na platforme akékoľvek meny, vrátane tých založených na blockchaine.
Vieme teda, že je WU schopné adoptovať kryptomeny, ale spraví to?

Ročné členstvo posledný krát v našej ponuke do konca decembra! 

Volatilita

Toto slovo je takmer synonymom s kryptomenami. Je to tiež jeden z hlavných problémov, ktorý musí byť vyriešený, aby sa WU vôbec mohlo zapojiť.

Blockchain

Spoločnosť už začala experimentovať s blockchainom. Vytvorila partnerstvo s Ripple na “testovanie, či je posielanie platieb na blockchaine rýchlejšie a lacnejšie.”

Odpovede sú zatiaľ neisté a testovanie stále prebieha.
Almeidova otvorenosť kryptomenám je úplne odlišná od stanoviska, ktoré zaujal CEO Western Union – Hikmet Ersek v júni. Ten sa vyjadril, že kým nebudú ľudia platiť nemocničné účty v kryptomenách, Western Union nepridá medzi svoje služby možnosť posielať kryptomeny.

 

Zdroj: 1


Pripravte se na novú sezónu v kryptomenách. Učte se a majte náskok pred ostatnými.

Výskúšajte si našu školu kryptomien:

KURZ pre začiatočníkov

KURZ TRADINGU

Alebo vstúpte do našej VIP skupiny, v ktorej celý obsah je súčasťou členstva.

Pridaj komentár

Zatvoriť menu
×

Cart