Víkendový prehľad týždňa

Pekný Víkend prajeme ! 

Cena Bitcoinu je aktuálne 3655 dolárov s denným objemom 7.3 milard dolárov. Máme tu odraz od kritického supportu, ktorý sme vám spomínali už týždne dozadu. (Analýza zo 6.2.) 

Veľmi zaujimavo sa ukázal za posledné dni Litecoin, ktorý sa vyšplhal za 48 hodín až o 37% nahor, v rozpätí 54 dní dokonca o 80%. Tento rast spôsobili viaceré novinky, o ktorých sme informovali na našom telegrame. 

Coingate sprístupnilo Litecoin – Lighting network platby pre svojich viac ako 4500 obchodníkov.

Ďalšia pozitívna novinka pre Litecoin a pre všetkých, ktorí majú radi cestovanie. Travala.com tento týždeň začala príjmať Litecoin

Okrem toho veľmi významna udalosť pre LTC – Halving, ktorý prebehne 6.8.2019. (30.1. sme zverejnili informáciu na telegrame) 

1.) Najnovšie články 

Ripple partner Euro Exim Bank úspešne integruje XRP-Powered xRapid

Spoločnosť Ripple spustila v októbri xRapid. Softvérové ​​riešenie je navrhnuté tak, aby banky a finančné inštitúcie mohli používať XRP spôsobom, ktorý je v súlade s predpismi. 
V podstate umožňuje firmám konvertovať svoju miestnu menu na XRP a odoslať digitálne aktíva do inej krajiny, kde sa okamžite prevedie na fiat. Celý článok

BitTorrent Token rozpútal krypto búrku!

Odkedy bol na Binance uvedený token BitTorrent, nedávno sa obchodoval takmer na9,6 krát vyššej cene od počiatočnej ponuky.
Celý článok

$3.2 bilióna platieb v bitcoine bolo spracovaných v roku 2018

Vysoký objem transakcií na najdominantnejšom blockchaine preukázal efektívnosť tohto aktíva 
ako metódy zahraničných platieb, ale aj ako alternatíva k už existujúcim zúčtovacím systémom pre medzinárodné platby.
Celý článok

2.) Novinky z našej VIP skupiny 

?Ako sme písali v analýze. Za Quantom sú ľudia, ktorí majú rozsiahle skúsenosti s podnikaním a z vlády. Napríklad – zakladateľ a generálny riaditeľ QUANTu Gilbert Verdiano, má viac ako 20 rokov skúsenosti v rámci vlády Spojeného kráľovstva. 

?Oplatí sa QUANT aj teraz ? Málokedy vstupujeme do obchodov, ktoré už majú za sebou taký nárast. Avšak na dlhodobé obdobie je Quant pre nás veľmi zaujímavá kryptomena, takže určite sa oplatí minimálne sledovať.

?Pre nás to je veľmi zaujímavý fakt a preto aj v bear markete sa s vami snažíme zdieľať, čo najviac zaujímavých projektov. 

?Aj keď sa nedá nakúpiť všetko, určite si každý nájde ten svoj, ktorý padne do oka. 
Rozhodnutie však už každý musí urobiť sám za seba. My zdieľame náš pohľad na trh a naše kroky.

ℹ️Pre informáciu – 1 fundamentálna analýza obsahuje 5-7 strán čistého čítania o danej kryptomene 

Pravidelne analýzy a novinky takmer každý deň v našej VIP skupine. 
Video-analýza už zajtra! (viac ako 20 kryptomien) 

CHCEM VSTUPIŤ DO VIP

Necháváme za nás hovoriť výsledky a ďakujeme za každú spätnú väzbu. Podporením VIP skupiny zároveň nám umožňujete a dávate možnosť zdielať s vami obsah, písať články, tvoriť analýzy. Ďakujeme, vážime si vašu podporu. 

CHCEM VSTÚPIŤ DO VIP SKUPINY 

Veríme, že ste sa dozvedeli opäť niečo nové a ak by ste si s niečim nevedeli rady nezábudujte, kryptotrejder je váš sprievodca svetom kryptomien a kedykoľvek sa môžte na nás obrátiť. 

Váš tím – kryptotrejder.sk

Upozornenie: Všetky články a analýzy sú subjektívnym názorom autora na danú kryptomenu na základe zhromaždenia viacerých zdrojov a informácií. Neposkytujeme finančné, ani investičné poradenstvo. Každý človek obchoduje s vlastným kapitálom a podľa vlastného uváženia.

Pridaj komentár

Zatvoriť menu
×

Cart