Verge spolupráca s Pundi X smeruje k väčšiemu využívaniu kryptomien

Schopnosť zákazníka ľahko platiť za produkty kryptomenami je jeden z najväčších problémov v tomto ekosystéme. Spoločnosť Pundi X prichádza s riešením, ktoré prináša jednoduchosť a pohodlie nákupu. Ich cieľom je riešenie Point of Sale (POS), ktorý smeruje k jednoduchému nákupu prirovnanému k nákupu fľaše s vodou v obchode súčasnosti. Pundi X najnovšie pridalo do svojho portfólia kryptomenu Verge.

Snaha o jednoduchý nákup

Verge (XVG) dnes poskytuje rýchle a anonymné platby medzi dvoma stranami. Aby sa takýto výmenný obchod mohol uskutočniť, musí zákazník podstúpiť náročný proces nákupu XVG prostredníctvom burzy a pravdepodobne pomocou Bictoinu. Toto je samo o sebe zdĺhavé a pre menej skúsených používateľov aj náročné.

Pundi X

S integráciou Verge do POD riešenia Pundi X môže každý majiteľ fyzického obchodu po celom svete prijímať Verge. Zákazníci môžu nakupovať a platiť jednoducho pomocou mobilnej aplikácie Pundi X alebo pomocou karty Pundi X.

Pundi X tak rieši tri hlavné problémy kryptomien:

  • Nákup kryptomien: Jednoduchý nákup napr. Verge
  • Použitie kryptomien: po vytvorení Verge účtu ihneď
  • Integrácia fiat mien: platby s fiat menami poskytuje integrácia s mnohými platobnými bránami ako Alipay, Wechat Pay, Pundi a iné…

Harmónia medzi kryptomenami a fiatom

Predstavte si, že ste obchodník a vlastníte obchod, kde predávate produkty. Ako nadšenec kryptomien sa rozhodnete prijímať kryptomeny a zjednodušiť tak ich masové prijatie. Hľadáte riešenie a zistíte, že je potrebné udržiavať viaceré platobné terminály. Jeden pre kryptomeny a jeden pre fiat meny.

Pundi X však podporuje aj platby s fiat menami, takže vám umožňuje jednoducho prijímať fiat meny a kryptomeny zároveň na jednom terminály. Naviac poskytuje ďalšie služby ako vernostné programy a ďalšie bežné ponuky.

Pundi XPASS

Pundi X poskytuje kartu s názvom XPASS. Jedná sa o bezpečnú kartu s viacerými menami ako napríklad: BTC, ETH, XEM, QTUM a v dnešnej dobe už aj Verge. XPASS je ekvivalentom debetnej karty. Jedná sa o efektívny spôsob ako si uložiť kryptomeny a v prípade možnosti nimi zaplatiť.

Masové prijatie

Mnoho ľudí počulo o Verge hlavne vtedy keď bola ich sieť pod hackerským útokom a to niekoľko krát. Na druhej strane treba uznať, že k masovému prijatiu kryptomien sa snaží asi najviac zo všetkých. Spolupráca s Pornhubom a momentálne s Pundi X jej pridáva vietor do plachiet. Ak ste fanúšikom kryptomien a vlastníte obchod, budeme radi, ak pouvažujete nad ich prijímaním. Len takto sa môžeme dostať ku globálnej akceptácií.

1 2

Využi našu letnú akciu a pridaj sa do najväčšej VIP skupiny na Slovensku, ktorá má  vyše 200 verných členov.

Čo získate navyše ak využijete túto akciu?

?E-Booky – TOP 6 kryptomien pre rok 2018 a e-book Ako zvládať krízové situácie na trhu v celkovej hodnote 55,-€ ✅

?E-Book – TOP 5 kryptomien pod dolár v hodnote 35 EUR.

?Séria troch Webinárov o čítaní a predikcií grafov (technická analýza) + e-booky ? – vďaka, ktorým sa zaručene naučíte čítať grafy pod vedením nášho analytika Ing. Marek Jendrála v hodnote 96,-€ ✅

Zdá sa vám to málo ? 

❇️Keďže sme si kvalitou, ktorú vám odovzdáme istý, máte možnosť využiť aj 14 – dňovú garanciu vrátenia peňazí v prípade nespokojnosti, bez zbytočných otázok.

Platba cez e-shop – TU 

V prípade otázok alebo platbách v Kryptomene kontaktujte info@kryptotrejder.sk

Upozornenie: Tento článok je subjektívnym názorom autora na danú kryptomenu na základe zhromaždenia viacerých zdrojov a informácií. Neposkytujeme finančné, ani investičné poradenstvo. Každý človek obchoduje s vlastným kapitálom a podľa vlastného uváženia.

Pridaj komentár

Zatvoriť menu
×

Cart