Tron prináša nové dApps a dosiahol viac než 2 500 000 transakcií za deň

Projekt Tron (TRX), ktorý má byť domovom pre decentralizované aplikácie a tiež konkurentom platformy Ethereum, zaznamenal veľmi pozoruhodný úspech. Dňa 14.12 dosiahol 2,5 milióna transakcií za jediný deň a tiež privítal viac ako 30000 nových peňaženiek.

Nová decentralizovaná burza

Táto novinka nadväzuje na spustenie novej DEX spoločnosti TRON, ktorá bola spustená minulý týždeň. Burza je určená pre tokeny TRC20 spustené na platforme TRON. Momentálne sa obchoduje s tokenmi DICE, BET a FUN. Je pravdepodobné, že táto skutočnosť prispela k súčasnému zvášenému počtu transakcií v sieti.

Ďalšie nové dApps

Táto burza je jedným z mnohých počinov, ktoré vyvíja TRON tím. Ďalším z nich je napríklad projekt Atlas, ktorý spolupracuje s programom Bittorrent a slúži k seedovaniu torrentov. Ďalšia dAppka je  TRONbet, ktorá slúži na stávkovania a zahŕňa tiež časť objemov transakcií.

 

Nízke poplatky v sieti

Zakladateľ spoločnosti Tron Justin Sun tiež oznámil, že poplatky za sieťové transakcie spoločnosti TRON boli znížené na zanedbateľnú hodnotu, v priemere za transakciu dosahujú približne 0,1%.

Tento vývoj poukazuje na zvýšenie použiteľnosti a výkonnosti platformy, čo je veľmi dôležité pre to, aby projekt zodpovedal odvážnym tvrdeniam zakladateľa Justina Sun, ktorý sa pokúša zvrhnúť Ethereum zo sedla.

„Záchranár“ Sun

Vitalik Buterin odmietol komentovať projekt TRON tým, že vyvolal agresívne marketingové taktiky a tiež bol obvinený z plagiátorstva. TRON pokračuje v týchto praktikách a Sun uviedol, že “TRON vytvorí fond na záchranu developerov #ETH a #EOS, pokiaľ vývojári migrujú svoje aplikácie na TRON sieť.

TRON sa snaží na seba upútať pozornosť najmä pomocou sociálnych sietí a investori vo všeobecnosti sedia v jednom z dvoch táborov: v horúcej podpore projektu, alebo v odmietavom postoji krútia hlavou.

Zdroje: 1

Tronscan

Tronbet

Bittorrent


Pripravte se na novú sezónu v kryptomenách. Učte se a majte náskok pred ostatnými.

Čo vám naša škola kryptomien prináša ? Pozrite si nasledujúce video 🙂 

KURZ pre začiatočníkov

KURZ TRADINGU pre pokročilých

Akciové ceny platia len počas Decembra 

Pridaj komentár

Zatvoriť menu
×

Cart