Top 4 tipy v krypto tradingu, ktoré vás pripravia na nasledujúci bull market

Teraz, keď sme konečne pripravení na nový býčí trh po dvoch rokoch krypto-zimy, aký je najlepší spôsob, ako sa pripraviť na toto obdobie ? Pozrime sa na 5 tipov, ktoré potrebujete vedieť.

VŽDY PRESUŇTE SVOJE PROSTRIEDKY PREČ Z BURZY PO UKONČENÍ TRADINGU

Burzy sú notoricky neisté, či už ide o hackerské útoky, ktorých bolo v minulosit až až, nesprávne spravovanie užívateľských finančných prostriedkov, alebo požadovanie AML / KYC. Existujú dôvody, prečo sa nie nadarmo hovorí „Nie vaše kľúče, nie váš bitcoín“ je mantrou medzi obchodníkmi a hodlermi.

Limitovaný počet miest: 15
Chcem sa zúčastniť Workshopu

NEHOVORTE O VAŠICH OBCHODOCH A INVESTICIACH VEREJNE

Počas posledného býčieho trhu sme videli, ako boli ľudia unesení, stáali sa obeťami domácich prepadnutí alebo iných útokov. Všetko preto, že sa chceli chváliť sociálnymi médiami. Nerobte to, je to ako maľovať veľký červený terč na chrbát.

Na mnohých profiloch sociálnych médií môžu ľudia zistiť, kde sa nachádzate, kde žijete, kto sú vaši priatelia a rodina, atď. Nie je to druh informácií, ktoré majú zločinci mať, najmä keď vás vidia, ako zdielate informácie o tom, koľko peňazí práve máte zarobené. Tu je zoznam ľudí, ktorí boli napadnutí.

Uchovávajte svoje kryptomeny v HARDWARE WALLET OFFLINE

Ďalším dôležitým faktorom vo vašej mysli ako obchodníka by malo byť ukladanie mincí v offline hardvérovej peňaženke. Hacking a ransomware je hlavne devizou online preto držanie vašich vašich kryptomien na trezore alebo ledgeri, môže byť určite spravne rozhodnutie ak planujete invsticiu na roky.

Zlodej sa môže pokušať ukradnať vaš trezor preto je idealne aj rozmyšlať nad bezpečnym odložením vašej hardware peňaženky a tak isto oddelenie seedu od penaženky a krabičky trezoru. Idealne je si seed aj pamatať.

VLASTNÝ VÝSKUM

Crypto je plné podvodníkov, je to neregulovaný trh. Priťahuje najviac bezohľadných ľudí na Zemi. Počas šialenstva ICO v roku 2017 sme videli toľko podvodov vzniklo, že to bolo neuveriteľné.

Podvodníci v krypte v podstate donútili aby SEC začal konať a zakazlal tieto aktivity. Existovali únikové podvody, falošné projekty, priame krádeže, neregistrované cenné papiere, ponzi schémy, pyramídové schémy. V podstate každý druh podvodu aký si dokážete predstaviť. Jeden ICO dokonca použil obraz herca Ryana Goslinga pre ich údajného „grafického návrhára“.

Vykonajte svoju povinnú starostlivosť a uistite sa, že ste si plne vedomí toho, do čoho investujete, a či je burza, ktorú používate, podvodná alebo nie. Buďte opatrní a strážte si peniaze!

zdroj: https://bitcoinist.com/top-5-crypto-trading-tips-to-prepare-you-for-the-upcoming-bull-market/

Pridaj komentár

Zatvoriť menu
×

Cart