Tom Lee hovorí: Bitcoin sa pripravuje na veľký comeback v tomto roku

Tom Lee zo spoločnosti Fundstrat vyjadril optimizmus, že Bitcoin (BTC) by sa mohol vrátiť v roku 2019. V rozhovore pre CNBC povedal hovorca Bitcoinu, že hoci krypto zima trvala dlho, rok 2019 sľubuje, že bude rokom nápravy.

Podľa Leeho niekoľko technických ukazovateľov naznačuje, že Bitcoin sa pripravuje na veľký krok a aktívum sa stáva užitočným vzhľadom na ďalšie kryptomeny, ako napríklad JPM Coin a čakajúce kryptomeny.

Dodal, že nové kryptomeny, ako napríklad JPM Coin, sú viac stabilné, zatiaľ čo Bitcoin je ako menovateľ hodnoty pre kryptomeny všeobecne a tak nepredstavujú hrozbu pre rast a popularitu Bitcoinu, ktorá bude poháňať budúci vývoj.

Tom Lee bol o Bitcoine veľmi pozitívny a aj keď sa jeho býčie predpovede v roku 2018 neuskutočnili presne, predpovedal tento rok, že Bitcoin skončí v roku 2019 omnoho lepšie ako v roku 2018. Tom Lee nie je jediný kto vidí tento potenciál v hodnote. Mnohí iní experti a analytici predpovedali to isté.

Tentoraz  Lee predpokladá, že Bitcoin bude najmenej 5 až 6 mesiacov v rámci $ 4,000 korekcie. Keďže trh je do značnej miery nepredvídateľný , Leeho časová os je len odhad, ktorý sa môže, alebo nemusí splniť v očakávanom čase a preto Bitcoinu môže trvať dlhšie, kým urobí významný pokrok, alebo sa dokonca zotaví rýchlejšie, ako sa očakávalo.

V skutočnosti rok 2019 je rokom zotavovania, ako sa zmienil Lee.

Po prvé, Bitcoin si udržal svoju cenu nad 3 800 USD výrazne dlhú dobu v porovnaní s 2018, keď volatilita bola vážnym problémom. Záujem o Bitcoin bol tiež na vzostupe na základe údajov, a to pravdepodobne povedie k veľkému bull run.

Altcoiny tiež zaznamenali významný pokrok napríklad Ethereum (ETH) už nejaký čas presahuje 130 dolárov a pravdepodobne v najbližšej dobe neklesne. Iné, ako napríklad Stellar (XLM), zaznamenávajú výrazné zisky aj vtedy, keď Bitcoin môže klesať.

Celkovo je rastúci záujem o kryptomeny všeobecne. Rok je ešte na začiatku, takže stále máme šancu vidieť, ako sa to vyvinie.

Zdroj: http:// https://zycrypto.com/tom-lee-says-bitcoin-is-gearing-up-for-a-major-comeback-this-year/

Pridaj komentár

Zatvoriť menu
×

Cart