Tim Draper argentínskemu prezidentovi: BTC ako národná mena priláka ľudí

Tim Draper sa stretol s argentínskym prezidentom Mauriciom Macri a navrhol mu, aby spravil z Bitcoinu národnú menu.

Tim Draper, investor do rizikového kapitálu zo Silicon Valley, sa zrejme v Argentíne bavil. Tohto presadzovateľa Bitcoinu bolo možno vidieť jazdiť v dodávke La Bitcoineta a robiť karaoke.

Keď spieval pieseň Bitcoin Hustle, pýtali sa ho na jeho stretnutie s prezidentom Mauriciom

„Navrhol som mu, aby spravil Bitcoin národnou menou a zaviedol 5G a aby nechal na samotnom trhu, nech to vymyslí a vybuduje všetky cesty a všetko ostatné za neho,“ povedal Draper.

Argumentoval: „Pretože vážne prídu, každý sem príde, ak sa rozhodne vsadiť na Bitcoin a 5G.

Je presvedčený, že by to bolo najlepšie rozhodnutie pre krajinu, ktorá má v súčasnosti finančnú krízu, a povedal:

„Mohlo by to skončiť fenomenálne a globálne, ľudia si začnú hovoriť  Idem do Argentíny, začať podnikať.“

Draper síce môže vyzerať príliš sebaisto s návrhom, ktorý predložil osobe číslo jedna v krajine, no určite to nespravil bez rozvahy. Argentína je známa ako jedna z krajín, ktorá sa rozhodla, že pôjde do kryptomien s plným nasadením, čo možno vidieť prostredníctvom rôznych politík a nariadení.

Uprostred spevu mu tím La Bitcoineta podal dobré správy o jednom z ich projektov, na ktorý práve dostali od argentínskej národnej komisie pre cenné papiere, CNV, súhlas.

“Dobrá práca!” povedal Draper, člen tímu La Bitcoineta pokračoval slovami: “Je to historický deň pre Bitcoin a snáď aj pre Argentínu.”

 „Zdá sa mi to jednoduché, pretože všetko, čo robíte je, že idete s prúdom decentralizácie. A toto decentralizačné hnutie sa zdá byť naozaj dôležité a všetky geografické hranice padnú a budeme len jeden veľký svet. “

Tim Draper

Tomuto Bitcoin maximalistovi sa podarilo úspešne riadiť dodávku a nakoniec bezpečne dorazil na podujatie, kde ho môžeme vidieť miešať sa s argentínskymi nadšencami pre Bitcoin.

Zdroj: 1

Pridaj komentár

Zatvoriť menu
×

Cart