Tezos Foundation v Kórei začala spolupracovať s Yonsei university na vývoji blockchainu

Podľa oficiálnej tlačovej správy Tezos z 21.novembra podpísala juhokorejská vetva Tezos Foundation memorandum o porozumení (MOP) s univerzitou Yonsei a budú spolupracovať na rozvoji talentov v oblasti blockchainu.

Cieľom tejto dohody je poskytnúť “spoluprácu v oblasti vzdelávania o blockchaine, výcvik expertov v oblasti OCaml (Objective Caml) a smart kontraktov.” MOP sa sústredí hlavne na ľudské zdroje a vzdelanie v oblasti blockchain technológie. Tlačová správa uvádza: “Prostredníctvom tejto dohody obe strany posilnia odborné znalosti ohľadom blockchainu a vzdelávania a prediskutujú rôzne možnosti spolupráce, aby mohli byť vodcami na trhu blockchainu.”

V lete Tezos Foundation ohlásil verejnú výzvu na granty na výskum a neskôr poskytol finančné granty štyrom výskumným inštitúciám na vývoj blockchain technológie a smart kontraktov.

Počas leta tiež Tezos Foundation oznámila, že spoločnosť PricewaterhouseCoopers (jedna z “Veľkej Štvorky” účtovných firiem) vykoná externý audit ich financií a operácií.

Zdroj: 1

Pridaj komentár

Zatvoriť menu
×

Cart