Tento model určuje presný dátum, kedy sa Bitcoin dostane na 100 000 dolárov

Kryptmenový svet sa začína prebúdzať. Po takmer troch rokoch, kedy sme naposledy zažili obrovský rast a kryptomenovú bublinu, sa Bitcoin opäť začína správať tak, ako pri svojom poslednom ATH. Kryptomenová komunita je veľmi optimistická, čo sa ceny Bitcoinu týka. Rovnako v tomto sektore vzniká aj akási forma bubliny, kedže DeFi rastie rýchlejšie, ako akákoľvek iná kategória v tomto svete. Halving máme opäť už za sebou, čo sa taktiež zhoduje s predošlými veľkými rastmi. Všetky tieto fakty iba podporujú optimizmus vo vyjadreniach kryptomenových analytikov.

Kontroverzný model predpovedá 100 000 presne do jedného roka

Jeden z najsledovanejších modelov, ktorý býva často používaný na predikciu ceny Bitcoinu, opäť spôsobil v kryptomenovom svete ošiaľ. Podľa Stock-to-flow (S2F) modelu, by sa mal Bitcoin dostať na 100 000 dolárov dňa 16.augusta 2021. Upozornil na to kryptomenový analytik a influencer PlanB. Ten rovnako dodal, že napriek tomu, že to vyzerá veľmi veľa, takéto rasty nie sú v kryptomenovom svete ničím novým. Roky 2013 a 2017 sú toho dôkazmi, kedy Bitcoin spravil obrovské rasty.

 „Veľa ľudí si myslí, že to nie je možné, ale ja som zažil 1000% za menej ako rok minimálne dva krát pri Bitcoine (2013 a 2017). S2F sa drží pomerne dobre po halvingu, pričom ak nastane FOMO, čokoľvek je možné.“

PlanB bol prvým analytikom, ktorý kedy použil S2F model na predikciu ceny Bitcoinu. Pôvodne však na tento dátum, ktorý predpovedá Bitcoin za 100 000 dolárov 16.augusta 2021, upozornil holandský podnikateľ Marc van der Chijs. Napriek tomu, že má tento model veľké množstvo kritikov, tak je tento model veľmi presný.

Nejde pritom o hocijakú predikciu. Plan B patrí k najvýznamnejším kryptomenovým analytikom. Iba na Twitteri ho sleduje viac ako 123 000 ľudí. To ho radí medzi absolútnu kryptomenovú špičku a iba podčiarkuje vplyv, ale aj expertízu tohto profilu.

Prečítajte si tiež aj nasledujúcu správu: Bude čoskoro Warren Buffett kupovať Bitcoin?

Stále však platí, že predpovedá aktuálne viac ako 10-násobný rast (1000%), za jeden rok. V kryptomenovom svete naozaj ide o niečo, čo vôbec nie je možné. Ako vnímate túto predikciu vy? Myslíte si, že Bitcoin má potenciál na to, aby sa do jedného roka obchodoval na päťnásobnej cene, ako je jeho aktuálne ATH? O svoje názory a komentáre sa neváhajte podeliť s nami nižšie.

Zdroj: https://dailyhodl.com/

Pridaj komentár

Zatvoriť menu
×

Cart