Steve Wozniak sa po prvýkrát plánuje zapojiť do projektu zahrňajúci blockchain

Spoluzakladateľ spoločnosti Apple, Steve Wozniak, oznámil, že sa plánuje zapojiť do blockchain projektu. Vyhlásenie sa uskutočnilo na konferencii ChainXchange a je v protiklade s jeho vyhlásením zo začiatku tejto jari, keď Wozniak nazval blockchain technológiu “bublinou”, hoci je “decentralizovaná a úplne dôveryhodná”.

Na konferencii ChainXchange, ktorá sa konala v Las Vegas, Steve Wozniak v rozhovore uviedol, že plánuje účasť v blockchainovom start-upe, pričom nešetril chválou na túto technológiu.

,,Do projektu s blockchainom som zapojený prvýkrát. Naša spolupráca však nie je ako nová mena, alebo niečo falošné, aby to prinieslo zvýšenie hodnoty. Je to podiel akcií v spoločnosti. Táto spoločnosť investuje s obrovskými výsledkami v oblasti dobrých investícií do vecí, ako sú napríklad bytové domy v Dubaji. “

Svoju fascináciu ohľadom blockchain technológie dovysvetlil:

,,Je to tak nezávislé! Je to tak trochu ako keď bol vynájdený internet. Bol som ohromený technológiou, ktorá je za tým. Stretol som sa s ľuďmi pracujúcimi v oblastiach nehnuteľností, aj so systémom Uber. Bolo by perfektné týmto prepojiť všetko, čo máme v našom živote, ale najmä v súvislosti s transakciami.”

Wozniak tiež porovnáva platformu Ethereum (ETH) s App Store v Apple, pretože obe spoločnosti umožňujú tisícom spoločností a jednotlivcom rozvíjať a prevádzkovať svoje vlastné aplikácie: ,,Ethereum poskytuje nástroje pre vlastnú blockchain aplikáciu.”

Napriek svojmu nejednoznačnému postoju k blockchainu, Steve Wozniak obdivuje Bitcoin a tvrdí, že je “jediným digitálnym zlatom”.

Zdroj: 1

Teraz je ten správny čas si zvoliť kryptomeny, ktoré v budúcnosti budú stáť za to. Vďaka naším analýzam a informáciám, ktoré s vami zdieľame, vám uľahčíme rozhodovanie a pomôžeme vám na vašej ceste svetom kryptomien ? Navyše stíhate akciové ceny, ktoré platia už len pár dní.

CHCEM VSTÚPIŤ DO VIP SKUPINY 

Obchod z 20.8.: 

Obchod zo 17.8.: 

Pridaj komentár

Zatvoriť menu
×

Cart