Správcovská spoločnosť: Bitcoin narastie o 285.000 %

Zatiaľ čo kryptomeny postupujú už niekoľko týždňov na nízkej úrovni, správcovia aktív si želajú oživenie cien a prinášať vyššie cenové ciele. Ako súčasť tejto myšlienky sa rieši aj problém svetového dlhu.

Vzhľadom na to, že Bitcoin predviedol v roku 2017 zriedkavo viditeľnú cenovú rally, stal sa témou medzi veľa investormi. Býci prekonali cenové ciele, zatiaľ čo krypto skeptici hlasno varovali pred investovaním na krypto trhu. Odvtedy sa veľa stalo na trhu: krypto býci sa stali tichšími, čo je tiež dôsledkom pomerne skromného vývoja cien na trhu s digitálnymi menami. Ale teraz správca aktív hovorí a načrtáva scenár, v ktorom Bitcoin nemusí nájsť len svoju predchádzajúcu silu, ale mohol by tiež ísť do výšok, ktoré nikdy predtým neboli  a mohol by riešiť problém globálneho dlhu.

Bitcoin: riešenie dlhovej krízy

Správcovská spoločnosť Lucid Investment Strategies identifikovala potenciálne riešenie globálnej zadĺženosti. Vzhľadom na to, že pomer globálneho dlhu k bohatstvu sa dostal mimo kontroly, v súčasnosti existuje nerovnováha v rozdeľovaní bohatstva. Na konci roka 2018 dosiahli dlhy vo výške 247 biliónov dolárov a 317 biliónov bolo v globálnych aktívach. Globálne bohatstvo stále prevyšuje dlh, ale v dôsledku 394 % nárastu dlhu za posledných 20 rokov sa rozdiel stále viac zmenšuje.

Pri hľadaní riešenia problému dlhovej krízy, experti identifikovali tieto možnosti: 

  • Zavedenie ,,zlatého´´ štandardu
  • Vytvorenie nového komoditného / menového koša
  • Hospodársky rast
  • Úplné zlyhanie verejného dlhu
  • Masové investície do Bitcoinu

Správa, ktorú napísal Lucin CEO Dean Tyler Jenks a viceprezident Leah Wald, hovorí, že masové investície do Bitcoinu sú trvalé a kvalitné riešenie.

VIP skupina ma všetko, čo potrebujete

BTC na 10 miliónov dolárov?

Za týchto okolností by sa cena Bitcoinu zvýšila na 10 miliónov amerických dolárov, čo by podľa expertov Lucid predstavovalo nárast o 285,614,3%. Na tejto úrovni poskytuje kryptomena dostatočné rezervy na zníženie globálneho dlhového zaťaženia. Ale skôr, než k tomu dôjde, klesne ešte nižšie. Bitcoin nedosiahol dno, hovorí sa o cene 1.000 USD ako dne.

Predtým, ako by Bitcoin našiel svoju úlohu, v Lucid scenári, musí sa najprv uskutočniť masívne pretriedenie existujúcich Altcoinov, ktoré zabraňujú nárastu Bitcoinu. V dôsledku toho by mali zasiahnuť regulačné orgány. Bitcoin bude počas tohto procesu naďalej strácať, ale menej ako jeho konkurenti, hovorí správa.

Cesta hore bude kamenistá

Experti vypočítali presné prekážky, ktoré musí zažiť najväčšia kryptomena na svete, na ceste k 10 miliónom dolárov. Medzi 6.000 a 7.500 USD, je potrebné počítať s prekážkami, potom podľa správy, opäť nastanú prekážky medzi 10.100 a 11.100 USD. Očakáva sa, že malá stagnácia bude medzi 13.750 a 17.500 USD, posledná prekážka, by sa potom očakávala na 19 600 USD.

Od tohto bodu bude cesta jednoduchšia. 

Bitcoin pri cene 400.000 dolárov nakoniec môže predbehnúť zlato z hľadiska trhovej kapitalizácie, mnoho investorov do zlata prejde do Bitcoinu. Pri splnení technicky daných podmienok a širokej akceptácie na trhu, by Bitcoin mohol ísť až na 1.000.000 USD, potom rýchlo dosiahnuť 10 miliónov dolárov.

Ako je pravdepodobné, že takýto scenár Bitcoinu nastane? 

Vysvetľuje: “Otázka, či Bitcoin je vybraný ako riešenie dlhovej krízy, je zlá otázka. Správna otázka znie. Máme na výber ako túto dlhovú krízu vyriešiť? “

Zdroj: finanzen.ch

Pripravte se na novú sezónu v kryptomenách. Učte se a majte náskok pred ostatnými.

Výskúšajte si našu školu kryptomien:

KURZ pre začiatočníkov

KURZ TRADINGU

Alebo vstúpte do našej VIP skupiny, v ktorej celý obsah je súčasťou členstva a omnoho viac. 

Pridaj komentár

Zatvoriť menu
×

Cart