Spoluzakladateľ EOS Aliancie Brock Pierce hovorí, že Ethereum bude problémom, ak sa mu nedarí vyriešiť problém so škálovateľnosťou.

“Ak spoločnosť Ethereum tento rok nevyrieši škálovanie, potom bude problém. Trh nebude čakať, kým problémy nastanú a to najmä pri príchode blockchainu 3 generácie. EOS je v súčasnosti reťazcom číslo dva, pokiaľ ide o vývojárov. Pomáha tiež pri dosahovaní najpokrokovejšej formy riešenia problémov so škálovateľnosťou. ” Povedal Pierce.

VIP skupina ma všetko, čo potrebujete

Ďalej konštatuje, že zatiaľ čo rok 2017 bol rokom HODL, rok 2019 bude rokom budovania. Podľa jeho názoru je pomerne ťažké udržať si investorov na trhu.

Privítal význam spoločenstiev vo svete kryptomien, pričom konštatoval, že “komunita je všetko, technológia príde neskôr”.

Pierce na margo Mt.Gox (známeho pre hacking a jeho pád):

“Pád Mt.Goxu spôsobil obrovské poškodenie reputácie a pocit, že sa šíril v celom priemysle, bol bláznivý. Ľudia si mysleli, že odvtedy, čo bol Mt.Gox napadnutý, Bitcoin musí byť takisto nebezpečný. Musíme vytvoriť bezpečnejšie a lepšie postupy v tejto oblasti. “

Na záver dodal:

“Málokedy predpovedám, ale mám pocit, že do konca tohto roka uvidíme aplikácie postavené na blockchaine, ktoré budú mať milión užívateľov.”

zdroj: bitcoinexchangeguide

Pridaj komentár

Zatvoriť menu
×

Cart