Spoločnosť Ripple informovala, že v 4Q 2018 predávala XRP v hodnote 129 miliónov dolárov

Ripple, jedna z najpopulárnejších spoločností v krypto priemysle, vydala nové údaje týkajúce sa posledného štvrťroku 2018.

Jednou z najdôležitejších vecí je skutočnosť, že spoločnosť v Q4 roku 2018 predávala XRP vo výške 129,03 milióna USD. Týmto spôsobom v priebehu celého roku 2018 predala XRP za 535,56 milióna dolárov. To znamená, že predaj uskutočnený firmou za posledný štvrťrok predstavoval 0,24% celkového objemu XRP .

Z hľadiska volatility a objemu zaznamenala spoločnosť celkové vyrovnanie XRP v porovnaní s predchádzajúcim štvrťrokom. Volatilita denných výnosov spoločnosti XRP bola 5 %, najnižšiu hodnotu zaznamenala od 4. štvrťroka 2016. Okrem toho priemerný denný objem XRP predstavoval 595,7 milióna USD, čo je najvyšší štvrťročný priemer od prvého štvrťroka 2018.

Okrem toho pribudlo 30 nových búrz a zmenární, ktoré zaradili do zoznamu XRP na celom svete. Teraz existuje viac ako 100 búrz distribuujúcich celosvetovo XRP. V budúcnosti by mohol počet zmenární, ktoré pridávajú podporu pre XRP, stále rásť.

VIP skupina ma všetko, čo potrebujete

Od začiatku roka prináša spoločnosť Ripple zaujímavé informácie o raste svojej siete.

Spoločnosť informovala, že dosiahla viac 200 nových zákazníkov vo viac ako 60 krajinách. Niektore z nich už pracujú s produktom xRapid, ktorý používa XRP na likviditu.

V čase písania tohto článku sa XRP obchoduje okolo 0,314 USD a má trhovú kapitalizáciu vo výške 12,91 miliárd dolárov. Počas posledného štvrťroka spoločnosť XRP dokázala prekonať pozíciu Ethereum (ETH), ako druhú kryptomenu v rebríčku. To ukazuje, že Ripple a XRP naďalej rástli aj na medveďom trhu.

Zdroj: bitcoinexchangeguide


Pripravte se na novú sezónu v kryptomenách. Učte se a majte náskok pred ostatnými.

Výskúšajte si našu školu kryptomien:

KURZ pre začiatočníkov

KURZ TRADINGU

Alebo vstúpte do našej VIP skupiny, v ktorej celý obsah je súčasťou členstva a omnoho viac. 

Pridaj komentár

Zatvoriť menu
×

Cart