Splnili sme si jeden z našich cieľov

Koncom roka 2017 nerástol iba trh s kryptomenami, ale aj náš projekt Kryptotrejder. Naša skupina na Telegrame sa zväčšovala každým dňom, náš tím sa rozrástol o nových členov a mali sme dlhý zoznám nápadov a plánov.

Potrebovali sme však mať miesto, kde by sme mohli pracovať a stretávať sa s vami. Chceli sme sa z online sveta preniesť aj do reálneho. Keď sme zažili skvelú atmosféru na prednáškach tak sme zatúžili preniesť si ju aj domov.

My sme potrebovali kancelárie.

Na jednej z prednášok po Slovensku

Ako sa stavia sen?

Ťažko, zdĺhavo, ale s pocitom, že nakoniec to bude stáť za to.

Neodradila nás ani neochotná realitná maklérka, meškajúci maliari, upratovačka, ktorá neupratuje. O výbere a pokládke nového koberca by sme mohli napísať trilógiu. Kúpa nábytku a zariadenia bola tiež ďalšia výzva. S montážou toho čo sme si objednali nám nakoniec pomáhali aj rodinný príslušníci.

Začiatkom marca sme si ešte nemali kde sadnúť, začiatkom apríla ešte nemali internet, ale v máji už máme aj poháre s logom. Ešte je zopár veci, ktoré budeme postupne zlepšovať, ale oficiálne vás chceme pozvať k nám.

Slávnostné otvorenie

 

Pre projekt Kryptotrejder to bol obrovský krok. Sme tu pre vás nie len na webe, Telegrame a sociálnych sieťach.

Ale už aj v centre na Rooseveltovej ulici v Košiciach.

Ak vám môžeme s niečím pomôcť, tak príďte na konzultáciu

(Potrebné sa vopred nahlásiť cez e-shop + špecifikovať s čím vám vieme pomôcť)  

Keď budeme organizovať prednášku u nás dáme hneď vedieť. A keby ste chceli byť súčasťou tímu tak dajte o sebe vedieť vy nám.

Sme tu pre vás a chceme byť vašim sprievodcom vo svete kryptomien.

V prípade otázok nás nevahajte kontaktovať na našej e-mailovej adrese info@kryptotrejder.sk      

Aktuálne v týchto dňoch vychádza aj náš nový e-book TOP5 kryptomien pod dolár, s veľkým potencionálom do budúcna, s detailnými analyźami daných kryptomien. Rozhodli sme sa “ako symbol”  oslavy otvorenia našej kancelárie, poskytnuť vám na neho zľavový kupón, ktorý keď zadáte, tak e-book získate v 40% zľave oproti pôvodnej cene. Kupón znie. TOP5. (táto akcia potrvá len pár dní). Príjemne čítanie 🙂

                                          Mám zaujem o e-book TOP 5 kryptomien pod dolár

                                                             

* Pozn.: Práve prebieha aktualizácia obsahu spravodajstva - migrácia obsahu zo starého webu, preto je dočasne vyplnuté filtrovanie podľa kategórie.

Coinbase navštíviť

Kryptotop navštíviť

Simplecoin navštíviť

Binance navštíviť

Crypto.com navštíviť

Revolut navštíviť

Kontakt

Máte nejakú otázku? Spýtajte sa nás a čoskoro sa vám ozveme.

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.