SimpleFX obchodná platformá ponúka až 500 dolárov cashback. Obchodujte s 20% nižším spreadom. (Sponzorovaný článok)

Tento august bude najlepším mesiacom na obchodovanie s kryptomenami, akciami, forexom a komoditami. Toľko trhov je na pokraji zmeny trendu, určite si nechajte ujsť príležitosť pre obchodovanie. SimpleFX – obchodná trade platforma ponúka nižšie spready pre všetky transakcie v auguste – uistite sa, že z nich vyťažíte maximum.

Bitcoiny a ďalšie kryptomeny sú opäť na vzostupe. Zlato má tendenciu stúpať a dokonca aj striebro môže byť na pokraji úteku. Súčasne sa globálna zásoba môže blížiť k bodu zlomu, pretože sa stále viac a viac prejavuje spomalením alebo dokonca číhajúcou recesiou.

Globálne investičné banky znižujú prognózu stavu zásob a zverejnili sa niektoré pochmúrne makroekonomické údaje. Znamená to tiež veľmi zaujímavé časy pre cenu ropy, kde volatilita ceny závisí od budúcnosti globálneho hospodárskeho rastu (kde by neistota spôsobila zníženie cien s obavami o dopyt), ako aj od politického napätia na Blízkom východe ( kde by neistota vyvolala tlak na klesajúci trend s obavami o budúcu ponuku).

Pre obchodníkov s CFD to znamená skvelé časy na dosiahnutie zisku. Obzvlášť vtedy, keď počas dovolenky často nemáte čo robiť. Svoj smartphone môžete vziať so sebou na pláž a obchodovať so známou dostupnou obchodnou aplikáciou.

Aj keď je ťažké predpovedať trendy v auguste, jedna vec je istá – mali by ste stráviť čas na krásnom relaxačnom mieste s kvalitnou platformou na obchodovanie s prístupom na internet. Mali by ste použiť aj SimpleFX WebTrader – jednu z najlepších mobilných obchodných aplikácii.

Najlepšie obchodné aplikácie 2019
SimpleFX WebTrader získal ocenenie za najlepšiu obchodnú aplikáciu na svetovom finančnom summite Sumpo, ktorý sa konal vo Švajčiarsku. Odborníci ocenili aplikáciu za vynikajúce UX v mobile, pozoruhodnú rýchlosť a spoľahlivosť. Ďalej poukázali na živú komunitu obchodníkov (presahujúcu 200 000), ktorú zmocňuje SimpleFX so skvelými novými funkciami sociálneho obchodovania, ako sú napríklad obchodné nápady.

August bude najteplejším obchodným mesiacom roka a na našu platformu chceme dať ešte viac tepla. Počas celého mesiaca bude SimpleFX ponúkať o 20% nižšie rozpätie (tu sú obchodné podmienky). Všetky uložené peniaze dostanete späť prevodom na účet.
Uistite sa, že je váš účet financovaný a pripravený na použitie pred 1. augustom. Skontrolujte, či máte aktívny účet.

Navyše, ešte raz rozdáme 250 dolárov v bitcoinoch. Pokúste sa uhádnuť hodnotu ďalších mzdových účtov (Nonfarm Payrolls – NFP), ktoré sa zverejnia 2. augusta o 20:30 EST (12:30 UTC). Zverejnite svoju predpoveď v SimpleFX ShoutBox.

Pozrite sa ako to funguje.

Tento článok je sponzorovaný platforomou SimpleFX. Neposkytujeme finančné, ani investičné poradenstvo. Urobte si vlastný prieskum predtým ako sa rozhodnete investovať do kryptomien. Obchodujete podľa vlastného uváženia a na vlastné riziko.

Pridaj komentár

Zatvoriť menu
×

Cart