Čo o nás hovoria ostatní

Vďaka Dávidovi som objavil moju novú vášeň, ktorou sa stali kryptomeny. Vysvetlil mi ako začať plávať v týchto vodách, čomu sa mám vyvarovať a ako vlastne tento trh funguje. Vysoko pozitívne hodnotím jeho ochotu a priateľský prístup, ktorým ma viedol.
10845792_1071241856236931_3528277260512049534_o
Janko Rázus
Marketér
Chlapci z kryptotrejder majú naozaj perfektné rady, nikdy neolutujem, že som do ich VIP skupiny vstúpil. “Vstupné” sa mi zúročilo takmer do 48 hodín a momentálne je môj vklad trojnásobný. Držím chalanov palce !
18558916_10206555239998565_3975984798755305431_o
Branislav Šranko
Profesionálny fotograf
Musím len s rešpektom a úctou konštatovať, že vďaka chalanom z VIP sa mi podarilo moje portfólio nastaviť ako stabilnú raketu, ktorá ide určite ale isto smerom hore a to dokonca na dennej báze. Vďaka ich radám a podpore sa mi podarilo moje portfólio niekoľko znásobiť a to v priebehu pár týždňov. Oceňujem ich rady, technické analýzy, osobné konzultácie a hlavne veľmi pozitívny priateľský prístup.
imageee
Emil Poloha
VIP skupina je zaujimavá nielen tým že poskytuje TOP tipy na ktorých zarábaš, ale taktiež že spoznáš kopu nových ľudí a skvelú partiu.. a to je na nezaplatenie 🙂 bomba, ja som velmi spokojný!"
21752446_1336700873105810_8536135444540833381_n
Peter Dzuro
Chcem sa poďakovať za možnosť byť vo VIP skupine. Zo začiatku som bol sklamaný, že signály mi neprichádzali ako som ich videl na rôznych free skupinach. Ale rýchlo som pochopil, že kvalita je viac ako kvantita. Moje ročné predplatne som mal späť za 48h. Spoznal som tu veľa ľudí, ktorí majú rovnaké záujmy ako ja. Ďakujem Davidovi a celému Kryptotrejder za profesionálny a hlavne ĽUDSKÝ prístup . Moja spokojnosť sa nedá v % stanoviť ale da sa prirovnať k XVG nárastu za posledné týždne. Ak niekto uvažuje o vstupe do VIP  - za mňa len odporúčam !!!!!!
IMG_2352
Vladimír Novický
Ďakujem David, že si má vtiahol do tohto sveta kryptomien. Je to zábava, adrenalín a ešte k tomu sa na tom dá krásne profitovať. Pridávaš sem zaujímavé veci, info a články. Je super, že tu ľudia dokážu pekne zarobiť a navzájom si aj pomôcť.
erik-martinko
Erik Martinko
So skupinou a informáciami som veľmi spokojný. Na signáloch v tejto skupine človek v pohode dokáže mesačne robiť minimálne 100%, zdôrazňujem minimálne 😊 O strope sa tu ani hovoriť nedá. za posledné dva týždne, čo to sledujem tak vychádza 90% signálov.
erik-zak
Erik Zak
Výbornú robotu robia títo chalani pre nás, môžem len odporučiť ostatným. Naozaj sa oplatí nahliadnuť hlbšie do tohto digitálneho sveta kryptomien, určite pomôžu rady od skúsených ako je tento tím. Ďakujem za pomoc
robert-rendek
Robert Rendek
Chcel by som len všetkým odporučiť kryptotrejder.sk a celý tím ľudí, ktorí na tom pracujú. Dostal som sa k nim úplne náhodou a keďže ma už dlho zaujíma crypto a všetko čo s nim súvisí tak som vyskúšal aj obchodovanie na burzách. Môžem vysloviť len spokojnosť a čo je najdôležitejšie tak je to okamžitá spätná väzba ak si človek nevie dať rady. A to je to čo najviac oceníte ak sa niečo len učíte a chcete v tom byť dobrý. Držím palce a veľa veľa úspechov nám všetkým.
igor-kalig
Igor Kalig
Kryptotrejder je bezkonkurenčný. Vďaka Davidovi a tímu skvelých ľudí som sa naučil obchodovať na burze a vďaka ich super doporučeniam sa mi podarilo zhodnotiť investíciu niekoľkonásobne. Ďakujem za skvelý prístup a ochotu.
blank_male_avatar
Peter Tokarčík
Podnikateľ
Chcel by som sa veľmi pekne poďakovať Davidovi a celému tímu kryptotrejder za profesionálny prístup a uvedenie do sveta kryptomien. Moja kryptocesta J sa začala v decembri 2017 na prezentácii v Bratislave, kde ste nás zasvätili do základných princípov fungovania trhu. Myslím, že minimálne pre nováčikov, ktorí nemali žiadne alebo len minimálne skúsenosti v tejto oblasti to bolo skvelým nakopnutím začať sa ďalej vzdelávať, napredovať, budovať svoje prvé kryptoportfólio a využiť príležitosť, ktorú nám táto doba ponúka. Verím, že toho pozitívneho máme pred sebou ešte veľmi veľa a teším sa na ďalšie tipy, postrehy, stretnutia či prednášky v roku 2018, ktoré budete realizovať.
blank_male_avatar
Martin P. - Bratislava
Chcem poďakovať skupine kryptotrejder a celému tímu. Som vo vašej skupine odkedy som zača s kryptomenami a ja som zhodnotil svoj kapitál niekoľko násobne. Chcem ju odporučiť aj ostatným trejderom a aj začiatočníkom ktorým skupina pomôže hýbať sa v kryptosvete. Držím palce aj naďalej celému tímu a hlavne Davidovi, ktorý vždy ochotne odpíše a poprípade poradí čo treba.
image1
Samuel Krajčík
Členstvo vo VIP skupine prekonalo vysoko moje očakávania, či už samotným VIP chatom, kde sa navzájom môžeme učiť tradingu, alebo kvôli super každo týždňovým analýzam, ale hlavne kvôli veľmi dobrým signálom na obchodovanie, pretože na moje ročne členské som si už dávno zarobil. Vrelo odporúčam!
image
Ľubomír Palecek
Zakúpila som si členstvo a som veľmi prekvapená ako sa mi zhodnotili moje financie. Videá a články mi veľmi pomohli. Za mesiac sa mi podarilo zhodnotiť 500€ na 4200€, vďaka správnym informáciám o Ripple, Litecoin a Ehereum. Vďaka týmto informáciám sa plánujem venovať kryptoménam aj naďalej.
viki
Viki Vrbiniakova
So stránkou a poradenstvom od kryptotrejder.sk som veľmi spokojný. Dozvedel som sa o vás cez reklamu na FB a prvú menu, ktorú som kúpil bol Lisk. Za ten cca mesiac, čo ho mam dosiahol krásny profit, o ktorom som ani neveril, že môže taký mať. Sledoval som aj OMG, ale ten som kvôli práci nestihol kúpiť, lebo som nemal prístup k online peňaženke. Vďaka Lisku som mohol kúpiť ďalšie meny ako sú BAT alebo ARK a hádam aj tie pôjdu o nejaké tie % hore.
adam-jostiak
Adam Joštiak
Venujem sa Network marketingu (International) v zahraničí a Bitcoin som bral len ako dlhodobú investíciu. Neskôr som si všimol obchodných partnerov ako si vytvárajú zaujímavý krátkodobý profit aj cez Crypto Trading. Crypto svet je nevyspytateľný a preto je dôležité mať mentora, aby ste vykročili na trh s úsmevom pripravený čeliť nástrahám a brániť sa informáciami, ktoré vám pomôžu vyhýbať sa veľkým rizikám/stratám. V rámci Slovenska Kryptotrejder.sk ponúka informácie, ktoré si budete chváliť v prípade, že ich využijete aj v praxi. Teória vám síce zamotá hlavu, ale výsledky budú stať zato.
erik-weiss
Erik Weiss
Kanál Kryptotrejder sledujem už prakticky od začiatku a takmer každý ich free tip vyšiel, tak som si povedal, prečo neskúsiť aj VIP skupinu, keď sa chcem tomu venovať aktívne. Za prvý týždeň som dosiahol taký výnos ako pri free tipoch za mesiac + ich týždňové analýzy a grafy ma len presviedčajú o ich odbornosti a prehľade vo svete kryptomien!
lukas-polivcak
Lukáš Polivčák

Najnovšie články na BLOGU:

Čo je EOS?

Eos je blockchainová technológia, ktorá podporuje decentralizované aplikácie (Dapps) a usiluje o masové prijatie. Od vtedy čo sa dostalo Ethereum súčasnej pozornosti, DApps sa stali veľmi

Celý článok »
Close Menu