Janko

Vďaka Dávidovi som objavil moju novú vášeň, ktorou sa stali kryptomeny. Vysvetlil mi ako začať plávať v týchto vodách, čomu sa mám vyvarovať a ako vlastne tento trh funguje. Vysoko pozitívne hodnotím jeho ochotu a priateľský prístup, ktorým ma viedol.

Branislav

Chlapci z kryptotrejder majú naozaj perfektné rady, nikdy neolutujem, že som do ich VIP skupiny vstúpil. “Vstupné” sa mi zúročilo takmer do 48 hodín a momentálne je môj vklad trojnásobný. Držím chalanov palce !

Peter

VIP skupina je zaujimavá nielen tým že poskytuje TOP tipy na ktorých zarábaš, ale taktiež že spoznáš kopu nových ľudí a skvelú partiu.. a to je na nezaplatenie bomba, ja som velmi spokojný!”

Vladimír

Chcem sa poďakovať za možnosť byť vo VIP skupine. Zo začiatku som bol sklamaný, že signály mi neprichádzali ako som ich videl na rôznych free skupinach. Ale rýchlo som pochopil, že kvalita je viac ako kvantita. Moje ročné predplatne som mal späť za 48h. Spoznal som tu veľa ľudí, ktorí majú rovnaké záujmy ako ja. Ďakujem Davidovi a celému Kryptotrejder za profesionálny a hlavne ĽUDSKÝ prístup . Moja spokojnosť sa nedá v % stanoviť ale da sa prirovnať k XVG nárastu za posledné týždne. Ak niekto uvažuje o vstupe do VIP – za mňa len odporúčam !

Samuel

Chcem poďakovať skupine kryptotrejder a celému tímu. Som vo vašej skupine odkedy som zača s kryptomenami a ja som zhodnotil svoj kapitál niekoľko násobne. Chcem ju odporučiť aj ostatným trejderom a aj začiatočníkom ktorým skupina pomôže hýbať sa v kryptosvete. Držím palce aj naďalej celému tímu a hlavne Davidovi, ktorý vždy ochotne odpíše a poprípade poradí čo treba.​

Emil

Musím len s rešpektom a úctou konštatovať, že vďaka chalanom z VIP sa mi podarilo moje portfólio nastaviť ako stabilnú raketu, ktorá ide určite ale isto smerom hore a to dokonca na dennej báze. Vďaka ich radám a podpore sa mi podarilo moje portfólio niekoľko znásobiť a to v priebehu pár týždňov. Oceňujem ich rady, technické analýzy, osobné konzultácie a hlavne veľmi pozitívny priateľský prístup.​

Kontakt

Máte nejakú otázku? Spýtajte sa nás a čoskoro sa vám ozveme.

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.

Update cookies preferences