Prominentný krypto trader tvrdí, že Bitcoin by mohol začať rásť už v máji.

Po stiahnutí žiadosti Chicago Exchange Board Options Exchange (CBOE) – VanEck Bitcoin (ETF) zostala cena Bitcoinu stabilná na úrovni 3500 USD.

Pravdepodobnosť, že sa v prvom kvartáli 2019 schváli Bitcoin ETF bola podľa obchodníkov veľmi nízka.

Halving môže viesť k zotaveniu Bitcoinu

Podľa technického analytika a obchodníka s kryptomenami s aliasom ” Moon Overlord ” by očakávaný halving siete Bitcoin v máji 2020 mohol viesť k oživeniu dominantnej kryptomeny.

Analytik vysvetlil, že v minulosti sa aktívum začalo zotavovať aspoň jeden rok pred vznikom halvingu. Ak sieť Bitcoin preukáže podobný trend, tak výsledok by sa mohol prejaviť aj v máji tohto roka.

VIP skupina ma všetko, čo potrebujete

Povedal, že v tomto prípade máme na nákup lacného BTC len niekoľko mesiacov.

Z dôvodu napojenia siete Bitcoin, množstvo BTC vytvoreného v každom bloku klesá v priebehu času, keď sa sieť blíži k maximálnej ponuke BTC na 21 miliónov.

Predtým Willy Woo, prominentný analytik a zakladateľ spoločnosti Woobull.com uviedol, že Bitcoin bude v druhom štvrťroku roku 2019 iniciovať plnohodnotné oživenie založené na základných faktoroch.

Povedal:

Zdá sa, dno môžeme dosiahnuť približne okolo 2. štvrťroka 2019. Potom začneme pravý akumulačný pás a až potom začneme dlhú líniu hore.

Aký je krátkodobý trend Bitcoinu?

Počas nasledujúcich týždňov, ako je vidieť pri minimálnom vplyve na cenu aj pri veľkých fundamentoch napríklad, stiahnutie žiadosti VanEck Bitcoin ETF sa očakáva, že trh bude vykazovať nízku úroveň volatility, v nízkom a tesnom cenovom rozpätí. Február sa môže javiť ako veľmi nudný mesiac.

Zdroj: CCN


Pripravte se na novú sezónu v kryptomenách. Učte se a majte náskok pred ostatnými.

Výskúšajte si našu školu kryptomien:

KURZ pre začiatočníkov

KURZ TRADINGU

Alebo vstúpte do našej VIP skupiny, v ktorej celý obsah je súčasťou členstva a omnoho viac. 

Pridaj komentár

Zatvoriť menu
×

Cart