Privátne meny ako Monero sú perfektné pre nákup marihuany v Kanade

Jeden zo starších analytikov u eToro verí, že využívanie privátnych coinov v Kanade sa skoro určite zvýši po tom, čo krajina oficiálne varovala občanov, aby chránili svoje osobné informácie tým, že budú pri nákupe marihuany platiť v hotovosti.

´Zvážte použitie hotovosti´

Komisár pre súkromie v Kanade vydal doprovodný dokument, ktorý zahŕňa niekoľko bodov týkajúcich sa užívateľov marihuany a ich osobných informácií.

Rekreačné užívanie marihuany je v Kanade legálne od 17 októbra 2018. Je, ale ilegálne vo väčšine štátov sveta, kvôli čomu sú osobné informácie o jej užívateľoch veľmi citlivé.

Podľa dokumentu by niektoré krajiny mohli týmto ľuďom odmietnuť vstup pokiaľ by vedeli, že nakupovali marihuanu, aj keď v súlade so zákonom.

Toto bolo dôvodom prečo Kanada formálne varovala užívateľov marihuany, aby neposkytovali obchodníkom viac osobných informácií ako je nevyhnutné. Zároveň podporuje užívateľov v hotovostných platbách pokiaľ sú si neistý používaním kreditných kariet. Dokument hovorí:

„Pokiaľ máte obavy z používania kreditných kariet a je tu tá možosť, zvážte použitie hotovosti k nákupu marihuany.“

Okno pre privátne coiny?

Podľa Mati Greenspana, staršieho analytika trhu u eToro toto skoro určite zvýši používanie privátnych coinov, hlavne Dash a Monero v Kanade.

Kanada už v minulosti ukázala svoju otvorenosť kryptomenám. Na začiatku roku 2018 sa regulátori rozhodli nemeniť daňový systém krajiny tak, aby zasahoval digitálne meny. V náveznosti k tomu sa zvyšovalo taktiež vlastníctvo kryptomien v krajine. Bitcoinist tento rok oznámil, že podľa prieskumov minimálne 4 rôznych štúdií sa zistilo, že 3-5% ľudí v krajine vlastní Bitcoin.

Zdroj: 1


Keďže sú pred nami Vianoce, tak rozhodli sme sa pre vás vytvoriť kupón – Vianoce2018 , ktorý Vám poskytne vianočné zľavy na rôzne produkty z nášho e-shopu.

VIP členstvo,

Kurz pre začiatočníkov, Kurz Tradingu – obidva celkovo viac ako 40 video-návodov + fundamentálne analýzy

(Kurzy su v cene VIP členstva od 3 mesiacov)

Pozor, kupón Vianoce2018 platí len do 24.12, potom jeho platnosť končí.

Výber produktov si viete prezrieť v našom obchode: https://kryptotrejder.sk/obchod/

(Pre platby v kryptomene alebo v prípade akýchkoľvek otázok neváhajte napísať  na kryptotrejder@gmail.com)

Pridaj komentár

Zatvoriť menu
×

Cart