POZOR! Odhaľujeme vám našu “tajnú” Krypto skupinu!

Kryptomeny za posledný polrok predstavujú obrovský narast a vysoké zhodnotenie pre tých, ktorí ich objavili už skôr. Kryptomenám sa venujeme približne už druhý rok, sledovali sme grafy a obrovský narast sme čakali už od Marca, čo sa aj naplnilo. Asi o mesiac neskôr sme vytvorili skupinu, kde každý mohol prispieť niečim z tejto oblasti. Začali sme grafy a konkrétne meny viac analyzovať – výsledok nenechal dlho čakať, a pre tých pár ľudí v skupine sa naša skupina stala doslova zlatá baňa.

Dostali sme nápad

Čo keby spravíme verejne skupinu, kde ľudí budeme informovať vo forme tipov a analýz ?  Táto skupina sa stala realitou ! Testovali sme ju asi ďalší mesiac a keď sme videli, že naozaj 90% našich analýz bolo úspešnych, tak sme sa rozhodli to urobiť pre vás verejne.

Kde a ako fungujeme ?

Naša skupina a kanál funguje na telegrame. Pre tých čo ho majú už stiahnutý a naištalovaný sa vedia k nám pridať skrz tento link – https://t.me/Kryptotrejder

Pre vás ostatných, ktorí o telegrame počujete prvý krát poďme spolu krok po kroku si to prejsť.

Čo je telegram a prečo ho používame ?

Telegram je klasický messenger ako aj whats up, viber a ďalšie. Jeho veľkou výhodou je to, že môžme vás cez neho informovať a vďaka jednoduchosti máme my aj vy prehľad v dôležitých informáciach, ktoré zdieľame s vami priamo cez náš kanál.

Poďme sa však zamerať na kryptomeny a telegram. Ako využívame telegram my ?

My v telegrame sme našli príležitosť ako jednoducho komunikovať s vami a ako mať všetko prehľadne po ruke (kedže facebook už je celý zaprataný správami a neni to tam prehľadne + čo sa týka aj súkromia tak telegram vyhráva). Vytvorili sme skupinu pre všetkých fanúšikov kryptomien, kde zdielame tipy a rady, kde investovať a ktorá kryptomena sa oplatí či už krátkodobo alebo dlhodobo. Sem tam hodíme aj nejakú tu analýzu a tak spolu dosahujeme úspechy. Skrz náš projekt Kryptotrejder píšeme aj články, o ktoré s taktiež s vami delime skrz telegram.

Kde ho stiahnuť?

Telegram si viete stiahnuť na app store alebo aj google play, dokonca je verzia pre PC (tú už stiahnete priamo na stránke telegramu)
Po stiahnutí vám vybehnú 2 kolonky, do jedne vyplníte krajinu a do druhej vaše telefónne číslo. Následne vám príde kód, ktorý zadáte a telegram môžte okamžite využivať.

Ako sa pridať k nám do skupiny ?

Ak už máte telegram stiahnutý, tak našu skupinu/kanál nájdete priamo pod týmto odkazom – https://t.me/Kryptotrejder

Náhľad: 

Naše výsledky v oblasti kryptomien

2 náhodne grafy sme vybrali a pridali sem, pre príklad aký zisk môžete získať. Avšak si myslím, že ten reálny profit si už musíte vyskušať vy sami. Určite vás nejdeme presviedčať pridať sa na náš kanál. Je to na vás. 🙂

  (Pri správnych tipoch, je všetko možné)

Viac o telegrame

Aplikácia Telegram je bezplatná a cloudová aplikácia, ktorá slúži na komunikáciu vo forme správ. V roku 2013 ju vytvorili a spustili bratia Nikolaj a Pavel Durovci. Zaujímavosťou je, že polovicu vývojárskeho tímu tvorili matematici s titulom PhD. Nikolaj Durov vytvoril šifrovací protokol MTProto, na ktorom Telegram beží, kým jeho brat ho finančne podporoval. Obaja využili skúsenosti zo svojho predchádzajúceho projektu, ruskej sociálnej siete V Kontakte.

Telegram je zameraný na rýchlosť odosielania a prijímania správ a súkromie. Dá sa používať na všetkých vašich zariadeniach súčasne, keďže aplikácia beží na cloude a automaticky sa synchronizuje. Obsahuje zaujímavé funkcie ako sú možnosť odosielania textových aj multimediálnych správ, vytvorenie skupinového chatu až pre 200 ľudí či dokonca editor fotiek. Najzaujímavejšou funkciou však je tajný chat (secret chat), ktorý je zatiaľ dostupný len pre verzie pre smartfóny a tablety.

Telegram je skrátka niečo ako whats up a viber. Berte ho ako klasický messenger, kde máte možnosť sledovať náš kanál.

Pridaj komentár

Zatvoriť menu
×

Cart