POZOR! Nábor do našej VIP opäť otvorený!

Veľa z vás je s nami od samého začiatku. Veľa z vás sa ku nám pridalo v posledných týždňoch. Veľmi sa tešíme obrovskému záujmu ľudí o kryptomeny. Ako sme spomínali, mnoho z vás už malo tú možnosť si vyskúšať si našu telegramovú Free skupinu, ktorú môžme v konečnom dôsledku po tých dlhých týždňoch označiť za úspešnú a prosperujúcu. Nastal teda ten čas, kedy level posúvame opäť vyššie – otvárame ďalší nábor do VIP skupiny.

VIP skupina je určená pre tých jedincov, ktorí to myslia s kryptomenami vážne, pre tých, ktorí kryptomenami a burzou začali žiť a v neposlednom rade pre tých, ktorí veria, že aj toto môže byť cesta k pekným zárobkom a peknému životu. Poďme si teda zodpovedať základné otázky, ktoré si iste kladiete.

Nábor do tejto skupiny bude otvorený  4. novembra (dnes) a možnosť prihlásiť sa tu bude až do 12. novembra. Sami viete, že dlhé mesiace sme pre vás pripravovali analýzy a dávali vám tipy zadarmo. Veľa z vás spoločne s nami zarobilo naozaj slušný obnos peňazí (niekoľkonásobné nárasty kryptomien – napr. OmiseGO x10!). Vašimi reakciami v správach a v samotnom telegrame ste nám dali najavo, že ste s našou prácou spokojní, za čo sme aj my veľmi vďační.

Preto samozrejme nezatvárame ani free skupinu, ktorá bude fungovať pre všetkých ľudí, ktorí nedisponujú až takým kapitálom, alebo nesprávne investovali. Rešpektujeme a vážime si každého člena, ktorí nám dôveroval a rád by bol súčasťou našej komunity aj naďalej. V tejto skupine môžte aj naďalej očakávať nejaké tipy a poradenstvo zadarmo.

Čo teda prinesie VIP skupina?

  • Viac tipov a analýz
  • VIP kanál
  • Skupinový chat a príjemne prostredie ľudí s rovnakými záujmami
  • Bonusový material v hodnote 55,-€ (pri minimálne 3-mesačnom členskom)
  • Zdieľanie spoločných úspechov s ostatnými
  • Pravidelne víkendové video – analýzy

 

Referencie za posledný mesiac:

 

 

Ďalšou dôležitou vecou, ktorá vás iste zaujíma, je cenová dostupnosť VIP skupiny. Pre rozhodnutých a rýchlych sme si pripravili víkendovú akciu, ktorá platí do 5. novembra.

1 MESIAC – 1,2 LTC (55€)

3 MESIACE – 2,35 LTC (108€)

1 ROK – 6,3 LTC (289€)

Zvyšný čas náboru od 6. novembra do 12. novembra budú ceny vyzerať takto:

1 MESIAC – 1,65 LTC (75€)

3 MESIACE – 3 LTC (140€)

1 ROK – 8,5 LTC (390€)

Ak ste sa už rozhodli, máte dve možnosti na platbu tohto členstva. Prvou možnosťou je platba v kryptomene LTC, alebo inou kryptomenou (ak to nebude BTC ani LTC, tak nás kontaktujte).

LTC adresa – LdqJGVgHf3bcFF81YVS8xGMd9uRQhnfhxH

BTC adresa – 1DoqvNDuNB3GVqZcrG9zKLYfuTMJs3cRPX

Druhou možnosťou je klasický prevod na bankový účet.

Poslednou dôležitou vecou je prihláška do tejto skupiny. Prihlášky posielajte na mailovú adresu – pozitivnynaboj@gmail.com

alebo aj priamo na telegram profile – @KryptoSK

Do správy treba uviesť nasledovné údaje:

  • Meno, priezvisko a adresu
  • Zvolená dĺžka členského (MESIAC / 3 MESIACE / ROK)
  • Zvolený spôsob platby
  • Po úhrade členského SCREEN a dátum platby

Ďakujeme každému, kto sa ku nám pridal a tešíme sa aj na nových členov!

Pridaj komentár

Zatvoriť menu
×

Cart