Pomôže BAKKT verejnému prijatiu kryptomien?

BAKKT bude digitálna burza postavená na platforme Bitcoin, ktorá prinesie do priestoru veľa nových peňazí. Kelly Loffler, generálna riaditeľka burzy BAKKT, chce aby boli kryptomeny viac “likvidné, dôveryhodné a prijateľné”, no zároveň vie, že jej spoločnosť nie je jediným hráčom v priestore, ktorý pracuje na cieli vytvoriť digitálnu burzu.

Súťaž medzi rôznymi spoločnosťami, ktoré majú rovnaký cieľ, pomôže zaistiť, že aspoň jedna z nich celý proces urobí správne a svoje projekty dotiahne až do konca, čím sa zabezpečí, že viac ľudí bude mať príležitosť dostať sa ku kryptomenám. S uvedením nových produktov  BAKKT sa spája aj množstvo zložitostí. Budú musieť dodržiavať pravidlá proti praniu špinavých peňazí rovnako ako iné komoditné burzy a vykonávať dohľad nad trhom a pravidelne podávať správy federálnej vláde.

Táto burza sa nepokúša objaviť teplú vodu, ale skôr zladiť zavedenú platformu, aby dobre zapadala do priestoru kryptografie a zabezpečila vysokú rýchlosť informácií a bezpečnostných štandardov. Vzhľadom na to, že táto burza je podporovaná stovkami percent Bitcoinu, BAKKT má veľkú šancuna úspech, pretože používa osvedčenú platformu a najlepšie kryptomeny.

BAKKT bude musieť dodržiavať nariadenia komoditných obchodných futures (CFTC). Keďže táto spoločnosť je vo vlastníctve materskej spoločnosti NYSE, predpokladáme, že presne vedia, aké regulačné agentúry budú potrebovať na schválenie tohto podniku. Možno sa domnievať, že BAKKT má pravidelné rozhovory s CFTC, aby zabezpečil, že ich projekt nebude mať problémy so schválením.

Je skvelé, že BAKKT môže zabezpečiť rozšírenú pôsobivosť a dostať krptomeny do štruktúry svetovej ekonomiky. Tento progresívny krok ukazuje, že kryptomen sa stávajú celosvetovým prínosom.

Zdroj: 1

Pridaj komentár

Zatvoriť menu
×

Cart