Po vypredanom Prešove nás čakajú ďalšie prednášky v Bratislave a Košiciach

Po vypredanom Prešove nás čakajú ďalšie prednášky v Bratislave a Košiciach

Už od začiatku fungovania nášho projektu evidujeme naozaj veľký záujem o kryptomeny a o obchodovanie na burzách. Každému, kto nám napísal, sme sa snažili pomôcť a pravidelnú podporu ponúkame aj v našich skupinách. Spokojnosť panuje s free, ale najmä s VIP skupinou, v ktorej naši členovia profitujú už po prvom mesiaci v zaujímavých číslach.

Zároveň sme vám už dlhší čas sľubovali aj prednášky. Ako ste si už iste všimli, aj tento sľub sme už začali plniť. Prvú prednášku sme absolvovali v Prešovskej kaviarni M&M, ktorá okrem iného akceptuje aj platbu v Bitcoinoch. Jednalo sa o prednášku “Úvod do sveta kryptomien”, v ktorej sa dozviete všetky podstatné veci, ktoré potrebujete na to, aby ste mohli začať obchodovať a profitovať. Táto udalosť bola beznádejne vypredaná, za čo sme neskutočne vďační.

Samozrejme, pre veľký záujem pokračujeme s touto prednáškou aj ďalej. Konkrétne najbližšie navštívime Bratislavu (2. decembra) a Košice(6.decembra).

Aký teda bude program prednášky?

1. Úvod 
2. Ako získať základný prehľad na trhu s kryptomenami 
3. Ako sa registrovať a obchodovať na burzách – Bittrex, Poloniex, coinbase
4. Ako si vytvoriť peňaženku, a ktoré sú najspoľahlivejšie
5. Ako využívať kryptomeny v bežnom živote 
6. Priestor na otázky

Zároveň si na tejto prednáške priamo budete môcť zakúpiť členstvo, a začať zarábať prakticky do pár hodín po opustení nášho eventu. V cene vstupného budú zahrnuté aj bonusové materiály. Platba bude okrem klasického bankového prevodu možná aj v Bitcoine (BTC) a Litecoine (LTC). Kapacita bude samozrejme obmedzená. Všetky potrebné informácie sa už dozviete priamo v udalostiach na facebooku. Okrem týchto dvoch prednášok pre vás chystáme po novom roku aj ďalšie semináre, ktoré už však budú určené aj pre pokročilejších “trejderov”.

Bratislava: https://www.facebook.com/events/132894864089363/

Košice: https://www.facebook.com/events/1029792600494183/

Pridaj komentár

Zatvoriť menu
×

Cart