Partnerstvo Samsungu a Enjin potvrdené


Smartphone gigant Samsung potvrdil chýry o partnerstve s krypto peňaženkou/hráčskou platformou Enjin v práci na jednej z funkcií nového telefónu, Samsung Galaxy S10.

Enjin Coin spolupracuje so spoločnosťou Samsung na hrách a službách poskytovaných prostredníctvom Samsung Galaxy Store. V minulosti web Asia Crypto Today informoval o chýroch o potenciálnom partnerstve a o tom, že by Enjin mohol byť použitý na odosielanie a prijímanie ERC-20 tokenov a ERC-1155 krypto herných aktív po získaní informácií z rôznych zdrojov a po tom, čo sa Enjin objavil na obrazovke v spote, v ktorom Samsung Electronics predstavil Galaxy S10 po prvýkrát minulý mesiac .

Partnerstvo so spoločnosťou Samsung dáva zmysel. Enjin je jedným z lídrov v odvetví hier založených na blockchaine. Tím Enjin vytvoril triedu aktív ERC-1155 založenú na Ethereum blockchaine. Ide o tokeny používané na nákup tovaru v hrách a zaznamenanie vlastníctva digitálnych položiek. ERC 1155 a ERC 721 takisto uchvátili svet v minulom roku, keď predstavili svetu nezameniteľné tokeny, ako sú CryptoKitties.

Okrem toho táto Singapurská spoločnosť začala skorý podporný program pre platformu Enjin od augusta do januára tohto roka. Je to program, ktorý podporuje technológiu a marketing pre vývoj nových blockchain hier a služieb. Viac ako 1000 projektov bolo týmto programom podporených a Enjin Coin z nich vybral 40, ktoré prijal na platformu, z ktorých niektoré budú nepochybne na novej S10-ke.

Tento týždeň sa Unity a Enjin rozhodli predstaviť vývojárom hier vývoj na blockchaine prostredníctvom svojho projektu Unity SDK. Enjin je lídrom v blockchain hrách, zatiaľ čo Unity je jednou z najpopulárnejších herných vývojových platforiem. Spoločnosť Samsung oznámila tiež partnerstvo s Unity, aby docielili rýchlejší beh hier na S10.

Samsung S10 je určite nástroj s veľkým potenciálnym pre blockchain odvetvie s jeho masovou príťažlivosťou a potenciálne miliónmi zákazníkov, ktorí vďaka nemu získajú na dosah ruky nielen peňaženku, ale aj iné komodity založené na blockchaine.

Zdroj: 1


Pridaj komentár

Zatvoriť menu
×

Cart