Nové technologické zariadenie pomohlo 130 kaviarňam v Európe využiť kryptomeny

Nakupovanie pomocou kryptomien nie je vždy najjednoduchší zážitok. Aj vtedy, keď je cenová volatilita na vašej strane, môžu byť výdavky na finančné prostriedky strašidelné. Kryptomeny získavajú popularitu, ale mnohí obchodníci ich stále nie sú ochotní akceptovať- čo znamená, že sme nútení platiť starými, nudnými možnosťami- buď kartou alebo v hotovosti.

Spustenie technologického zariadenia známeho ako Cyclebit sa zameriava na zjednodušenie vecí tým, že umožňuje obchodom slúžiť ako “kryptomenové brány” – lákajúc nadšencov, ktorí prichádzajú minúť svoje mince a vniesť do ekonomiky nové finančné prostriedky.

Myšlienka sa uchytila a Cyclebit už pracuje s podnikmi v Európe a Južnej Kórei. Podľa tlačovej verzie španielskych obchodných novín, Expansión, zo 16. októbra 2018, sa krypto platobná technológia rozširuje v “Nostrum” – sieť 130 kaviarní po celom Španielsku – ktorá práve začala prijímať a predávať Bitcoin.

Na rozdiel od niektorých ostatných začínajúcich podnikateľov v tomto priestore- Cyclebit hovorí, že už má prístup k pracovnému ekosystému poskytovanému spoločnosťou Iboxplatobnou platformou, ktorá má celosvetový obrat 1 miliardu dolárov.

Cyclebit v konečnom dôsledku dúfa, že každé predajné zariadenie bude schopné akceptovať krypto platby. Obchodníci dostanú “ready-to-install”- bezplatnú prispôsobiteľnú aplikáciu pre iOS a Android, ktorá dokáže prijímať platby z krypto peňaženiek, ako aj zo staromódnych bánk.

Celá táto infraštruktúra by mohla v konečnom dôsledku pomôcť znížiť volatilitu pozorovanú v krypto svete. Je to preto, že jednoduché spôsoby platenia pomocou kryptomien by pomohli pri prechode z hobby nadšencov k hromadnému finančnému majetku – s masovým vlastníctvom zabraňujúcim obrovským výkyvom.
Spoločnosť sa tiež domnieva, že tento fenomén, aspoň v súčasnej podobe, je príliš komplikovaný pre veľkú väčšinu spotrebiteľov. Cyclebit hovorí, že väčšina zákazníkov považuje myšlienku krypto platieb za “nepríjemne zložitú”.

Ďalej sa rozvíja hlavný produkt Cyclebitu: kompletný ekosystém na krypto vlastníctvo a platby, ktorý podporuje rad kryptomien a populárnych altcoinov.

Start-up: ,,Mnoho spoločností pracuje na poskytovaní oveľa jednoduchšieho spôsobu nákupu a predaja kryptomien. To, čo ich spája, je zámer zjednodušiť používateľskú skúsenosť a pochovať všetky komplikované detaily. Cieľom je, aby nákupné a platobné skúsenosti boli v blízkosti už existujúcich známych postupov pre kreditné karty alebo bezkontaktné platby. “
Cyclebit dúfa, že použitie “crypto for cappuccinos” sa stane vzrušujúcim východiskovým bodom. V priebehu času plánuje, aby sa jeho technológia rozšírila nad rámec výmeny Litecoin za Latté a Bitcoin za Brownies.

Zdroj: 1


Zhodnotíme pre vás kryptomeny z hľadiska fundamentov a technickej analýzy. Pridajte sa k nám a my vám sľubujeme, že získate všetky informácie ako na tácke. 

Aby ste si vedeli pozrieť ako pravidelne videoanalýzy u nás fungujú a vyzerajú ⏩ nech sa páči prinášame vám analýzu z Nedele, v ktorej sme sa zamerali aj na menej známe kryptomeny.

CHCEM VSTÚPIŤ DO VIP SKUPINY 

CHCEM VSTÚPIŤ DO VIP SKUPINY 

Pre platbu v kryptomene použite tento formulár 

Pridaj komentár

Zatvoriť menu
×

Cart