Nové kryptohry inšpirované finančným chaosom

Ako čelí Cryptoverse zlým správam? Smiechom. Ak je jedna vec, ktorej táto komunita nikdy nemá dosť ani v tých najtemnejších dňoch, sú to vtipy. A nikdy nie je priskoro na jeden. Alebo viac.

Kryptokomunita čelila viacerým problémom naraz, z ktorých každý mal veľký dopad na trh. Prebieha pandémia Covid-19 a trh sa prudko zrútil. Medzitým, aby sa zmiernil dopad vírusu na ekonomiku, vlády dostávajú pomerne málo návrhov na riešenie, ktoré Cryptoverse považuje prinajmenšom za zábavné – napríklad jednoducho tlačiť nové peniaze! Federálny rezervný systém (Fed) je obzvlášť zaujímavým predmetom kritiky a zároveň vtipov kryptokomunity, a to potom, čo uviedol, že by zvýšil likviditu vložením 1,5 bilióna USD do ekonomiky.

Prečítajte si tiež: Tisíce týchto počítačov ťažili kryptomeny, teraz pracujú na výskume koronavírusu

Komunita všetky údery využila vo svoj prospech, aby čelila potenciálnym hospodárskym krízam, ktoré môžu byť spôsobené tlačením biliónov dolárov, ale upozornila tiež na chyby v systéme, ktorý dokáže vyprodukovať toľko peňazí, koľko chce a kedy chce. Tu sú tri spôsoby, ako Cryptoverse reagovalo.

Tlač peňazí

Ak neberiete túto krízu až tak vážne, skočte na stránku brrr.money a vyskúšajte si, ako Fed tvrdo pracuje a tlačí peniaze. Zahrajte sa s posúvačom a prinúťte pracovníka Fed-u, aby ich tlačil tak rýchlo, ako sa vám páči. A to nie je všetko: môžete tiež prepínať medzi troma grafmi a najobľúbenejšími indexmi kliknutím na cenový graf Dow Jones Indrustrial Average, SPY alebo XAUUSD. Je na vás, či stroj bude tlačiť peniaze a robiť pri tom „br“ alebo až „brrrrrrrrrrr“. A to všetko za zvukov rokovej hudby.

Staňte sa členom Rady Guvernérov Fed-u

Keď vás omrzí tlačenie peňazí, je tu možnosť, ako postúpiť o niečo vyššie. A to rovno do Rady Guvernérov Federálneho rezervného systému. O toto miesto môžete požiadať tu. Nerobte si starosti, že nemáte potrebnú kvalifikáciu. Stačí, že poskytnete informácie o všetkých vašich úplatkárskych činnostiach, sprenevere, daňových únikoch a podobne. Ďalej už vašou úlohou bude len – opäť – tlačiť peniaze a robiť šťastným samotného Donalda Trumpa, ktorý vám občas niečo tweetne.

Bitcoin vojna

Pozorne ste sledovali cenu bitcoinu, ako bláznivo skáče hore a dolu, ale už vás to jednoducho neznepokojuje? Znecitliveli ste už na zelené a červené sviečky? Máme pre vás riešenie: vizuálne znázornenie aktuálnej ceny bitcoinu v podobe bojiska. Na ľavej strane vidíte nákupné objednávky, zatiaľ čo na pravej strane, pochopiteľne, predajné objednávky. Vďaka tankom a vojakom môžete sledovať, ktorá strana vyhráva. Pozor, vybuchuje to!

Poznámka: Pády trhov a finančná kríza rozhodne nie sú ničím zábavným. S malou dávkou zdravého humoru však všetko ide o niečo ľahšie 🙂  

Zdroj: www.cryptonews.com

Pridaj komentár

Zatvoriť menu
×

Cart