Nová aplikácia ponúka Bitcoin cashback odmeny na Airbnb a Amazone.

Po úspešnom beta teste je aplikácia Fold teraz dostupná pre všetkých na iOS a Androide a sľubuje používateľom až 20 % cash back v Bitcoine pri nakupovaní.

Sezóna sviatočných nákupov je oficiálne spustená a krypto „cashback“ programy odmeňovania sú v plnom prúde.

Spoločnosť Fold so sídlom v San Franciscu dnes oznámila, že jej aplikácia na zarábanie Bitcoinu je teraz k dispozícii širokej verejnosti v systémoch iOS a Android a jej používatelia môžu začať dostávať až 20 % svojich nákupov späť (v Bitcoinoch) u predajcov, ako sú Amazon, Starbucks, Uber, Sephora a Airbnb.

Zákazníci Foldu to môžu spraviť tak, že si stiahnu aplikáciu a kúpia si predplatené karty pre týchto a ďalších obchodníkov prostredníctvom svojich Bitcoin lightning wallets. Akonáhle si tieto predplatené karty kúpia a začnú nakupovať – či už si rezervujú let cez Deltu alebo Southwest, alebo si objednajú pizzu od Dominos, môžu získať Bitcoin.

CEO Foldu Will Reeves povedal, že na teste beta verzie aplikácie sa zúčastnilo viac ako 3 000 používateľov. A čo odlišuje Fold od iných aplikácií , je to, že odmeny od Foldu sú okamžité a používatelia si udržia kontrolu nad svojimi Bitcoinami, vysvetlil Reeves. To znamená, že to môžu minúť na budúce nákupy, uložiť si to alebo si to stiahnuť z ich osobných peňaženiek.

Reeves tiež uviedol, že Fold chráni svojich používateľov tým, že chráni ich totožnosť, aby vyzerala tak, že všetky nákupy uskutočňuje Fold, a nie jednotliví zákazníci.

„Pretože obchodníci vidia iba platbu od Foldu, nie od spotrebiteľa, hackeri nemôžu odcudziť používateľské údaje ani ich predať inzerentom,“ uviedol.

Pokiaľ ide o vzťah Foldu s predajcami, ktorých jeho aplikácia podporuje, Reeves vysvetlil, že všetko funguje ako integrácia do predplateného programu každého predajcu. Fold pristupuje k obchodníkom a získava súhlas na poskytovanie darčekových kariet a ukladanie kreditu za znížené ceny. Toto, vysvetlil CEO Foldu, je to, čo umožňuje spoločnosti ponúknuť okamžitý cashback na rozdiel od týždňov alebo mesiacov, ktoré môže niekedy trvať, kým môžu zákazníci získať odmeny z programov affiliate marketingu.

Fold samozrejme nie je zďaleka jedinou bitcoinovou cashbackovou spoločnosťou. Ďalším prominentným hráčom je Lolli, ktorá minulý týždeň získala miesto na zozname „najsľubnejších startupov“ televízie CNBC z roku 2019. Medzi ďalšie spoločnosti, ktoré ponúkajú spotrebiteľom podobné krypto cashback programy, patrí Pei, ktorý poskytuje automatický cashback v Bitcoine, a Earn.com.

Reeves však trvá na tom, že Fold vyčnieva spomedzi ostatných presne preto, že nie je affiliate predajcom. Budúcnosť cash back programov je pozitívna pretože podľa správy, vydanej Blockchain Capitalom, približne 42 % ľudí vo veku 18 až 34 rokov sa chystá v nasledujúcich piatich rokoch kúpiť kryptomenu.

„Obchodníci vidia obrovský potenciál pre rast svojej zákazníckej základne prostredníctvom tohto nového publika,“ uviedol. „Uvidíme oveľa viac krypto zliav, propagačných ponúk a spôsobov, ako zaplatiť.“

Zdroj:https://decrypt.co/12035/new-app-offers-bitcoin-cashback-rewards-airbnb-amazon-target-more

Pridaj komentár

Zatvoriť menu
×

Cart