Najlepší blockchain influenceri na Twitteri, ktorých sa oplatí sledovať

Existuje množstvo sociálnych sietí a fór súvisiacich s obsahom týkajúcich sa kryptomien a blockchainu. Twitter je však jedna z najlepších platforiem, kde sa združujú najvplyvnejší ľudia z tohto odvetvia.  V tomto článku preskúmame najväčších influencerov a porovnáme ich obsah, aby sme si ujasnili, prečo majú taký vplyv.

Vitalik Buterin (811 tisíc sledujúcich)

Vitalik má zatiaľ najbližšie zo všetkých, aby sa stal prvým blockchain influencerom, ktorý dosiahne milión sledujúdich. Buterin je známy ako tvorca Etherea, ale aj ako jeden z hlavných predstaviteľov technickej architektúry blockchainu.

Vitalikovi stačí jeden tweet na to, aby médiá napísali ohľadne tohto príspevku celý článok a to sa deje pravidelne. Na jeho twitteri sa môžete dočítať kam smeruje Ethereum, ale občas tam nájdete aj odpovede aj na súčasné témy, ktoré hýbu kryptomenovým svetom.

Charlie Lee (792 tisíc sledujúcich)

Charlie Lee je známy ako zakladateľ Litecoinu (LTC). Zatiaľ čo Bitcoin (BTC) možno považovať za konkurenčný projekt, Lee často upozorňuje na úzke spojenie medzi týmito dvoma kryptomenami. Lee často retweetuje príspevky, ktoré ukazujú nové integrácie a prijatie LTC.

Roger Ver (551 tisíc sledujúcich)

Roger Ver je investor / podnikateľ a podľa jeho slov bol skorým investorom Bitcoinu, Zcashu, BitPayu, Krakenu a mnohých ďalších úspešných začínajúcich projektoch.

Najdôležitejšou vecou, ktorú je potrebné poznamenať z jeho Twitter účtu, je jeho postoj k diskusii Bitcoin vs. Bitcoin Cash. Ver je neochvejný v podpore BCH a často tweetuje zavádzajúce správy, na ktoré si treba dávať pozor.

Nick Szabo (220 tisíc sledujúcich)

Nick Szabo je dobre známy počítačový vedec. V roku 1996 zaviedol ako prvý koncept “inteligentných zmlúv”. V roku 1994 zaviedol ďalší koncept nazvaný “Bit Gold”, ktorý vyzval vývojárov, aby vzali najlepšie aspekty trhu so zlatom a preložili ich do digitálnej meny.

Z väčšej časti Szabo skôr retweetuje príspevky o politike a je veľmi kritický voči cenzúre od centralizovaných orgánov. Na rozdiel od vyššie uvedených osobností na tomto zozname, Szabo neprejavuje žiaden veľký záujem o konkrétne projekty. Szabove názory na financie a technológie inšpirovali mnoho dnešných ľudí v tomto priemysle.

Budúcnosť influencerov na Twitteri

Vývojári, investori, alebo iný druh odborníkov má potenciál zohrávať kľúčovú úlohu pri rozprúdení dôležitých konverzácií ohľadne blockchainu.Vďaka ich tweetom sa môžeme dozvedieť ako sa darí konkrétnym projektom a oni zase dostávajú často krát odpovede od komunity, ktorá môže hrať veľkú rolu v tom,  kam bude blockchain smerovať. Vďaka týmto influencerom aj laická verejnosť, ktorá nedôveruje kryptomenám môže vidieť, že digitálne meny neslúžia len nelegálnej činnosti, ale stoja za ňou vyššie cieľe.

Zdroj: 1


Teraz je ten správny čas si zvoliť kryptomeny, ktoré v budúcnosti budú stáť za to. Vďaka naším analýzam, fundamentom a informáciám, ktoré denno denne vyhladávame a s vami zdieľame, vám uľahčíme rozhodovanie a pomôžeme vám na vašej ceste svetom kryptomien ?

BCO, Aurore sa za posledný týždeň darilo, informáciu o nich ste u nás získali v predstihu. Zle nedopadol ani FUN a dnes sa pridal XRP, ktorý sme v našej VIP skupine mali včas zanalyzovaný. 

V našich pravidelných víkendových analýzach máš možnosť každý víkend nájsť zanalyzované kryptomeny, v ktorý náš analytik Ing. marek Jendrál poskytne stanovisko . 

CHCEM VSTÚPIŤ DO VIP SKUPINY 

Pre platbu v kryptomene použite tento formulár 

Pridaj komentár

Zatvoriť menu
×

Cart