Medzinárodná burza údajne rozšíri počet kryptomien

Medzinárodná burza (ICE), ktorá je materskou spoločnosťou New York Stock Exchange ( NYSE ) naznačila, že údajne pridá mnoho nových mincí na jeho platformu, potvrdil zdroj v tweetu 14. marca.

Služba Cryptocurrency Data Feed, ktorá bola spustená v januári 2018 je služba, ktorá ponúka obchodovanie digitálnych mien v reálnom čase, ktoré zahŕňajú ceny a objednávky. Platforma bola zavedená na základe partnerstva medzi ICE a Bitcoin ( BTC ) a spoločnosťou Blockchain.

Podľa nedávneho oznámenia, ICE rozširuje zoznam podporovaných kryptomien na tisíce, a tiež rozširuje stovky pracovných miest. Týmto krokom spoločnosť zdanlivo plánuje zvýšiť transparentnosť v tejto oblasti.

V čase tlače podporuje Cryptocurrency Data Feed 58 digitálnych mien z rôznych zdrojov údajov, trhov a výmen po celom svete. Táto služba je podporovaná nástrojom ICE Secure Financial Transaction Infrastructure (SFTI), ktorý vyhlasuje, že odstraňuje výpadky pre investorov a umožňuje okamžité upozornenie v prípade núdze.

Vo februári ICE uviedla , že spustenie jeho platformy pre krypto- menovú platformu Bakkt je naplánované na neskoršie obdobie v roku 2019. Infraštruktúra projektu údajne priťahovala mnohých významných investorov a partnerov, vrátane spoločností Starbucks a Microsoft .

V tom istom mesiaci ICE odhalila, že dokončila svoju prvú akvizíciu aktív v futures provízii Rosenthal Collins Group, ktorá bola prvýkrát oznámená v polovici januára. Akvizícia by údajne rozšírila operácie riadenia rizika spoločnosti Bakkt so systémami a odbornými znalosťami a mohla by prispieť k politikám spoločnosti Bakkt zameraným na boj proti praniu špinavých peňazí ( AML ) a poznať svojich zákazníkov ( KYC ).

Zdroj: https://cointelegraph.com/news/bitcoin-pioneer-jeff-garzik-subpoenaed-in-4-bln-lawsuit-against-craig-wright

Pridaj komentár

Zatvoriť menu
×

Cart