MATRIX Blockchain- inteligentnejšia, bezpečnejšia a flexibilnejšia generácia

29. decembra 2017 – sieť MATRIX AI spustila projekt MATRIX, novú generáciu Blockchainu, ktorá využíva najnovšie technológie AI. S technológiou Blockchain vytvorila spoločnosť MATRIX revolučnú kryptomenu, ktorá podporuje výrazne zvýšenú rýchlosť transakcií, vysokú dostupnosť pre bežných používateľov, zvýšenú bezpečnosť pri nebezpečných útokoch a vysoko flexibilné operácie.

,,Blockchain MATRIX má v technológii Blockchain úplne iný rozmer,” povedal Owen Tao, generálny riaditeľ spoločnosti MATRIX. ,,Odlišuje sa od predchádzajúcich Blockchain technológií tým, že ponúka prelom pri budovaní autonómnych sietí, ktoré sa vyznačujú spoluprácou s viacerými reťazcami a oddeľovaním dátových a riadiacich blokov.”

V dôsledku extrémneho preťaženia siete Bitcoin a Ethereum, investori ICO čelili významným výzvam v súvislosti s prevodmi kryptomien, ktoré v obchodných transakciách spôsobujú značné škody. MATRIX Blockchain, prostredníctvom jedinečného mechanizmu- generovania dynamickej hierarchie, umožňuje dodávať vynikajúcu transakčnú rýchlosť, s cieľom prekonať systém VISA a dosiahnuť pozoruhodnú výkonnosť- 1 milión transakcií za sekundu.

MATRIX sa tiež zameriava na zníženie prípadov podvodov a krádeží, pričom správy o takýchto incidentoch sa v posledných mesiacoch zvyšujú.

Útok DAO ukázal, ako môžu byť využívané inteligentné zmluvy, a MATRIX vybavil svoju Blockchain technológiu silným AI bezpečnostným systémom, ktorý dokáže identifikovať chyby a zraniteľnosti v inteligentných zmluvách.

Nebaví vás pretrvávajuce obdobie poklesov trhu ? Žiadna panika, prečítajte si našu príručku!

MATRIX Blockchain tiež ponúka jednoduché používanie pre komunitu Blockchain, čo umožňuje užívateľskej základni, ktorá je 3500-krát väčšia ako užívateľská platforma spoločnosti Ethereum, aby navrhla inteligentné zmluvy bez toho, aby mala odborné znalosti v oblasti programovania. S MATRIX Blockchain sa inteligentné kontrakty ľahko implementujú pomocou prirodzených jazykov.

MATRIX poskytuje vyššiu flexibilitu, ktorá umožňuje dynamické prispôsobenie parametrov podľa potreby, aby sa prispôsobili neustále sa meniacim a zlepšujúcim podmienkam na trhu kryptomien.

Timeline- MATRIX AI

September 2016 – Začatie projektu

Január – Máj 2017 – Úspešné vyvíjanie dizajnu pre Blockchain

September 2017 – Prvé testovanie AI

Q1 2018 – Počiatočná ponuka mincí MATRIX

Q2 2018 – Inicializácia MATRIXU

Q3 2018 – Spúšťanie rýchlosti svetla

Q4 2018 – Zabezpečené inteligentné zmluvy

Q4 2019 – Ťažba a ďalšie aplikácie

1

Pridaj komentár

Zatvoriť menu
×

Cart