Majiteľ Burj Khalifa, najvyššej budovy na svete plánuje ICO.

Realitná firma, ktorá má na starosti najvyššiu budovu na svete, chce vytvoriť svoj vlastný token.

Emaar Group, jeden z najväčších realitných developerov v Spojených arabských emirátoch  a firma, ktorá stojí za takmer 1000 metrovým Burj Khalifa oznámila, že plánuje vyvinúť „Emaar komunitný token“ pre svojich zákazníkov a partnerov do konca roka 2019, s konečným cieľom spustenia počiatočnej ponuky mincí (ICO).

Firma bude spolupracovať so švajčiarskou spoločnosťou Lykke AG na vybudovaní tokenu založeného na ethereu, ktorý by bol v súlade so štandardom ERC-20. Akonáhle bude vyvinutý, Emaar plánuje použiť token ako vernostný a odmeňovací systém.

Zákazníci budú môcť používať token v ktoromkoľvek podniku spoločnosti Emaar, vrátane centier, zábavných zariadení, online nákupných centier alebo iných nehnuteľností. S komunitným tokenom sa Emaar zameriava na potenciálnu užívateľskú základňu 1 miliardy používateľov internetu.

Niekoľko detailov bolo zverejnených o ICO spoločnosti Emaar, ale spoločnosť má v úmysle ju uzavrieť do 12 mesiacov od prvého spustenia tokenu. Bude k dispozícii len pre európskych kupujúcich.

Predseda Emaar Properties Mohamed Alabbar vo vyhlásení uviedol, že spoločnosť sa snaží „rozšíriť možnosti Emaar“, pričom dodáva:

„Prijali sme digitálny svet, aj keď naďalej budujeme najmodernejšie a najinovatívnejšie fyzikálne štruktúry a využívame ich na zábavu, ako aj na prospech našich zákazníkov a zainteresovaných strán na celom svete. Token spoločnosti Emaar predstavuje významný skok v našej ceste k digitálnej transformácii. “

Okrem Burj Khalifa, Emaar vyvinula a vlastní Dubaj Mall (druhé najväčšie nákupné centrum podľa celkovej plochy), Dubajskú operu, Dubajskú fontánu a množstvo ďalších zaujímavostí.

Generálny riaditeľ Lykke Richard Olsen vo svojom vyhlásení uviedol, že jeho tím už vyvinul „špičkovú technologickú infraštruktúru“, ktorá je pripravená na masové použitie.

„Sme nadšení, že môžeme využiť naše skúsenosti a odborné znalosti na podporu poslania spoločnosti Emaar prinášať hodnotu a užitočnosť miliónom používateľov na celom svete,“ dodal. Zdroj: https://www.coindesk.com/owner-of-burj-khalifa-worlds-largest-building-plans-ico

Zdroj: https://www.coindesk.com/owner-of-burj-khalifa-worlds-largest-building-plans-ico

Pridaj komentár

Zatvoriť menu
×

Cart