Lolli spolupracuje s Alibaba portálom a bol zaradený do zoznamu CNBC 2019 TOP Start up 100.

Lolli, jediná spoločnosť v oblasti kryptomien a Bitcoinu, ktorá je na tohtoročnom Start up zozname na špičke, si zabezpečila miesto medzi 99 ďalšími sľubnými spoločnosťami na celom svete.

Viac ako 600 spoločností požiadalo o túto česť a bolo hodnotených na základe ôsmich rovnako vážených kvantitatívnych ukazovateľoch vrátane škálovateľnosti, rastu predaja, rastu používateľov / zákazníkov, diverzity pracovnej sily, prístupu k kapitálu a komunite, duševného vlastníctva a veľkosti a životného cyklu odvetvia. Na tohtoročné ocenenie bolo vybratých 100 najlepších spoločností s najvyšším skóre.

“Som tak nadšený a hrdý na to, čo sme s Alexom a našim úžasným tímom vybudovali v takom krátkom čase. Vytvorenie zoznamu CNBC Upstart je veľmi chvályhodné a skvelé pre nás aj pre Bitcoin. Ďakujeme CNBC a našej komunite Lolli! “ hovorí spolu zakladateľ Lolli Matt Senter.

Je nám cťou zdieľať, že sme práve vytvorili zoznam CNBC 2019 Upstart 100, ktorý vyzdvihuje najlepšie začínajúce podniky na svete! Ďakujeme nášmu tímu, partnerom a VÁM, našej neuveriteľnej komunite za všetko, čo robíte, aby ste mohli napredovať v našom spoločnom poslaní zvyšovať dostupnosť bitcoínov pre všetkých. “

Každý start up nezískal viac ako 50 miliónov dolárov v rizikovom kapitále, čo znamená, že ocenenia sú stále relatívne nízke, zatiaľ čo potenciál sú vysoké. Upstart 100 firmy poskytujú širší obraz o tom, kde rizikoví kapitalisti vkladajú svoje stávky do budúcnosti.

Spoločnosti, ktoré tento rok zostavili zoznam Upstart 100, zastupujú takmer všetky odvetvia hospodárstva, od podnikového softvéru a financií po poisťovníctvo, zdravotníctvo a maloobchod. Pochádzajú z 10 rôznych krajín, 16 amerických štátov a DC. Zo 100, 25 sú vedené ženami. Všetci majú menej ako päť rokov, ale 40 je mladších ako tri roky a 11 bolo založených len minulý rok.A všetkých 100 spoločností na zozname sa rýchlo stalo príbehom o úspechu v podnikaní, ktorý stojí za to sledovať.

Aj Alibaba spolupracuje s Lolli

Čínsky e-obchodný gigant Alibaba uzavrel partnerstvo s bitcoinovu nákupnou appkou, ktorá odmeňuje kupujúcich, vďaka čomu môžu jej zákazníci zarobiť 5% späť v Bitcoine. Zákazníci Alibaby teraz môžu pri nakupovaní „tisícov položiek online“ získať satoshi (sats), najmenšiu jednotku bitcoínovej meny v hodnote 0,00000001 BTC, “hovorí Lolli. Partnerstvo bolo ohlásené v Deň jednotlivcov, nákupná dovolenku, ktorá sa oslavuje v Číne 11. novembra, a považuje sa za najväčšiu jednodňovú nákupnú udalosť na svete. Podľa Lolli nakupujúci v Alibabe v roku 2018 strávili v Deň jednotlivcov viac ako 31 miliárd dolárov.

Alex Adelman, generálny riaditeľ a spoluzakladateľ spoločnosti Lolli, zdôraznil, že nový krok je pre spoločnosť Lolli míľnikom partnerstva, pretože Alibaba je najväčšou maloobchodnou a elektronickou obchodnou spoločnosťou na svete.

Zdroj: https://blog.lolli.com/lolli-finalist-cnbc-upstart-100-most-promising-startups/ a cointelegraph.com

Pridaj komentár

Zatvoriť menu
×

Cart