Litecoin urýchľuje masovú adopciu spoluprácou s hotelovým startupom Travala.

Nič nepomáha masovej adopcii viac, ako možnosť využiť globálnu kryptomenu Litecoin na cestovanie po celom svete. Povedal zakladateľ Litecoinu Charlie Lee a dodal, že ak zaplatíte kryptomenou, úšetríte 40 % nákladov na ubytovanie.

S výnimkou Bitcoinu, Litecoin jednoznačne robí viac ako akákoľvek iná kryptomena pre mainstreamovú adopciu. Najnovšie Charlie Lee uzavrel partnerstvo s Travala.com, blockchainovou rezervačnou hotelovou platformou. Hoci je Travala.com ďalšia blockchainová spoločnosť, je to uplatnenie v cestovnom ruchu a predstavuje to prípad použitia, ktorý môže slúžiť ako model pre budúce obchody.

Zatiaľ čo spoločnosť Expedia zrušila prijímanie Bitcoinov, možno zmení názor, keď začne Travala.com prijímať Litecoin.

Charlie Lee v oznámení uviedol: „Sme radi, že môžeme spolupracovať s Travala.com, aby sme používateľom Litecoinu uľahčili “TravelWithLitecoin”. Nič nepomáha masovej adopcii viac, ako možnosť využiť globálnu menu ako Litecoin na cestovanie po celom svete.

V dôsledku dohody s Travala.com, môžu cestujúci ušetriť 40% svojich hotelových nákladov zaplatením Litecoinom. Travala.com spolupracuje aj s nadáciou Litecoin na nadchádzajúcom summite Litecoin Summit, ktorý sa bude otvárať počas Las Vegas Blockchain Week na jeseň. Mimochodom, tento blockchain travel startup je tiež oficiálnym partnerom podujatia Bitcoin 2019. Neznamená to ale, žeby zákazníci platiaci kryptomenami museli robiť kompromisy a nemali široký výber ubytovania, pretože Travala.com má portfólio takmer 600 000 nehnuteľností pokrývajúcich stovky krajín.

Litecoin včas sme zdielali aj v našej telegram skupine 1x v Decembri 2018 a potom hneď 1.2. vo Video-analýze. Hlavný dôvod, ktorý nás presvedčil bol prichadzajúci Halving v Auguste. Neváhajte a ostante informovaný.
CHCEM SA PRIDAŤ DO VIP

Cena Litecoinu rastie a poplatky klesajú.

Cena LTC sa v súčasnosti obchoduje nižšie na trhu kryptomien. Piata najväčšia kryptomena však viac ako zdvojnásobila svoju hodnotu v tomto roku. Môže to byť odraz nového a vylepšeného Litecoin Foundation, ktorý preberá kontrolu, aj keď je projekt decentralizovaný.

Charlie Lee má víziu pre Litecoin, ktorý zahŕňa rýchlejšiu a lacnejšiu kryptomenu oproti Bitcoinu. Podarilo sa mu to a v najnovšej aktualizácii softvéru. Výsledkom vydania Litecoin Core verzia 0.17.1 je nižší minimálny transakčný poplatok vo výške 0.0001 LTC/kB.

Zdroj: https://www.ccn.com/litecoin-mainstrea-adoption-travala

Pridaj komentár

Zatvoriť menu
×

Cart