Spoznávajme kryptomeny spolu. Pridajte sa ku kryptotrejder.sk

Kryptomeny sa stávajú súčasťou denného života čoraz väčšej skupiny ľudí. Za kryptomenu si kúpite kávičku v Prešove či Prahe. Pokojne aj apartmán v Dubaji. Bitcoin akceptujú mnohé veľké eshopy, napríklad Alza či Amazon. Kryptomeny sú ďalej, než ste si kedy mysleli. Sú všade. Možno raz budú ďalej, ako sú dnešné peniaze. Denne sme uchvátení krásou kryptomien. Kryptomeny existujú vďaka nadšenej komunite. Rovnako ako Kryptotrejder.sk

Poznáte to – študenti. Začínali sme na vysokej. Malé vreckové. Chuť zbohatnúť veľká, najlepšie ihneď. Mali sme problém – chýbajúce nadšenie, pochopiť, že nedá sa zbohatnúť cez noc. Rok 2016 bol bez výraznejšich posunov na trhu, čo nebolo pre nás veľmi motivujúce. Bez zápalu to nejde. Hľadali sme koníček, pre ktorý nebudeme spávať.
Hľadali sme niečo, čo môže zmeniť svet. K lepšiemu. Našli sme to! 

Kryptomeny sme začali vnímať a zaujímať sa o ne dávno pred tým, ako sme sa rozhodli investovať. Opatrnosť nadovšetko. Po večeroch sme lúskali zahraničné weby a hľadali informácie, stretávali sa na káve a rozoberali kryptomeny. Až sme v marci 2016 nakúpili náš prvý bitcoin, neskôr aj alternatívne meny, napríklad ripple, litecoin či ethereum. Peniaze sme zaujímavo zhodnotili. Niektoré meny nám pred očami rástli aj o 2000%. Sami sme boli začiatočníci. Aj tá najjednoduchšia vec v tejto oblasti, či už vytvorenie prvej peňaženky, účtu na burze až po trejding nás stalo mnoho času a chýb.

Nemusíte opakovať naše chyby!

Všetky naše postrehy, všetko, čo sme sa doteraz naučili teraz zdielame s vami. Sme obklopení kryptonadšencami, vďaka, ktorým náš projekt napreduje.  

Spoločne sa učíme, zdokonaľujeme, rastieme a vám prinášeme to najlepšie.

Telegram skupina Kryptotrejder

Obrovská vďaka za kryptomeny. Celá partia sme mali potrebu podeliť sa o možnosť zárobku. Dopriať druhým, to nám vždy šlo. No opäť opatrne. Rozhodli sme sa zdieľať skúsenosti verejne. Prvý mesiac sme do skupiny https://t.me/Kryptotrejder pozvali zopár priateľov a spolu s nimi otestovali mnohé veci. Úspešnosť analýz bola vysoká, začali sme odoberať čoraz vic zahraničných platených zdrojov ale aj sami robiť hĺbkové fundamentálne analýzy. 


Medzi naše prvé nákupy patril nákup mien:
   • XRP za 0,005 Eur
   • LTC za 7 EUR, ETH za 10 Eur
   • OMG za 1 EUR
   • článok o LISK sme zverejnili pri jeho cene 1 Euro ale aj mnoho ďalších. 

Radi spomíname na nákup ETH za 10 Eur

S kryptomenami som sa prvykrát zoznámila v máji 2017 v mojej obľúbenej kaviarni, kedy sa mi pojmy ako bitcoin, ethereum sa mi zdali ako fikcia z nejakej hry. Čím viac informácii som o kryptomenách mala, tým väčšmi som do nich chcela investovať aj ja. Informácie, ktoré som nasávala mi poskytovala aj práve sa rodiaca skupina Kryptotrejder. Dnes viem, že niekoľkonásobok môjho vkladu bol otázkou jedného správneho rozhodnutia a ľudí, ktorí ma vzdelávali v tejto oblasti. Ďakujem
Dominika
Spolu s kryptomenami prišlo veľmi veľa nových vecí a otáznikov. Potešilo ma, že existujú skupiny, ktoré poskytujú informácie o kryptomenách aj po slovensky. S Kryptotrejderom som začinala, vyskúšala aj rôzne iné, ale nakoniec ostala iba s nimi. Páči sa mi ako Kryptotrejder vystupuje na Telegrame, aké informácie zverejňujú a cítiť z nich odbornosť.
Zuzana
“Teraz kúp kryptomenu XRP” takúto radu som dostal a urobil to. Zarobila mi 12- násobok, za 3 týždne. Čo viac k tomu dodať?
Tomáš J.​

Pre tisícky členov skupiny Kryptotrejder Telegram nám perfektne sadol. Napĺňa predstavy kryptotrejderov do bodky. Telegram využívame na aktívnu komunikáciu s členmi.

Ako sa k nám pridať na Telegrame?

1. Najprv si stiahnite aplikáciu pre iPhone (Telegram for iPhone, iPad), Android (Telegram
for Android) alebo PC (Telegram for WP). My odporúčame appku do mobilu.
2. Po úspešnej inštalácií Telegramu nasledujte odkaz: https://t.me/Kryptotrejder
3. Tak a ste u nás v skupine 🙂 Vitajte. Práve ste vstúpili do bezplatnej skupiny Kryptotrejder na Telegrame. Zdieľame tu s vami naše know-how, pozorovania a spravodajstvo.
Spätnú väzbu nám môžete kedykoľvek napísať na: info@kryptotrejder.sk

Veľkosť Telegram skupiny ako limit rozvoja.
A teraz vážne. Venovať sa každému a osobne odkonzultovať tisíckam členov Kryptotrejdera
portfólio a nákupné úmysly nie je možné. Rozhodli sme sa ísť ďalej.

Kam kráčame?

Bližšie k vám:
Najlepší z vás dostanú prémiový komfort. Odbornú pomoc a nasmerovanie. Podelíme sa o rady ako zhodnotiť a rozšíriť portfólio kryptomien. Radi ukážeme, ako využiť kryptomeny v reálnom živote. Sila komunity je obrovská. Nadšenie a radosť je niečo, čo nás denne poháňa. Je to vidieť. Je to cítiť. Na Rooseveltovej 6 v Košiciach. Tak sa stavte, až pôjdete okolo. (ozvite sa nam na info@kryptotrejder.sk)

Beriem iba to najlepšie

• Oveľa skôr ako ostatní = VIP
• Získavam exkluzívne informácie zo sveta kryptomien
• Zdieľame si navzájom know- how
• Mám obchodné signály
• VIP kanál na Telegrame
• Video analýzy trhu
• Fundamenty
• Detailnú analýzú jednotlivých kryptomien
• Online podporu
• Prémiový obsah
• Prednášky a ebooky zdarma
• Členskú sekciu na webe
• A som členom VIP kryptotrejder

Spoznávam svet kryptomien

Hovorí sa, že kryptomeny sú dobrá vec, preto sa chcem zúčastniť prednášky o kryptomenách
Zaujímajú ma aj sociálne siete kryptotrejdra

Rád si prečítam

Prehlásenie: 

Kryptotrejder.sk  NEPOSKYTUJE INVESTIČNÉ PORADENSTVO A NIE JE ZAREGISTROVANÝ NA POSKYTOVANIE AKÝCHKOĽVEK INVESTIČNÝCH RÁD. Pri diskusii o kryptomenách POSKYTUJE výlučne VLASTNÉ STANOVISKO

KRYPTOTREJDER NIE JE ZODPOVEDNÝ ZA ŽIADNE ZISKY ALEBO STRATY. Každý človek obchoduje s vlastným kapitálom a podľa vlastného uváženia.

OBCHOD S KRYPTOMENAMI A INVESTOVANIE DO NICH JE VYSOKO RIZIKOVÁ AKTIVITA A VYŽADUJE SI AJ VÁŠ VLASTNÝ VÝSKUM PRED VYKONANÍM AKÝCHKOĽVEK INVESTÍCIÍ.

Zákupením VIP členstva a akéhokoľvek produktu z e-shopu potvrdzujete, že ste boli oboznámení s vyššie uvedeným. 

Pridaj komentár

Zatvoriť menu
×

Cart