Kryptomena EOS

Kryptomena EOS

 

 

EOS je operačný systém založený na blockchaine, navrhnutý na podporu komerčných decentralizovaných aplikácii poskytovaním všetkých potrebných jadrových funkcii, umožňujúci vytvárať blockchainové aplikácie vo forme webových aplikácii.

Asynchrónna komunikácia a paralelné spracovanie od spoločnosti EOS poskytujú množstvo škál, kým vlastnícky model eliminuje transakčné poplatky. Tieto funkcie robia spoločnosť EOS serióznym konkurentom spoločnosti Ethereum (hoci EOS ICO defakto podporuje spoločnosť Ethereum).

Projekt je zastrešený blockchainovou elitou. 20% tokenov bolo predaných za 185 miliónov prostredníctvom Etherea v prvých 5 dňoch 341 dní trvajúceho výpredaja. (10% bolo rezervovaných pre blok č.1) Zvyšných 70% tokenov bolo zaradených na burzu.

EOS je v podstate operačný systém pre blockchain, rovnako ako Windows / Linux / MacOS so zahrnutými kryptoekonomickými stimulmi. V skratke je to windows s jeho vlastnou verziou s Peer-to-Peer elektronickým cash systémom.

Táto kryptomena je veľmi populárna v IT sektore očakáva sa od nej naozaj mnoho. V súčasnosti existuje mnoho telegramových skupín zameraných priamo na EOS, ktoré sú písané v rôznych jazykoch, čo pridáva EOSu na obľúbenosti. Čo je na EOSe najzaujímavejšie je rýchlosť transakcii. Do budúcna bude schopný uskutočniť milióny transakcii za sekundu na základe horizontálneho merania. K tejto mene bude taktiež vytvorená vlastná “ústava”, kde sa na vypracovávaní podiela aj vývojár sociálnej siete Steemit.

 

K dňu: 25.November.2017:

Aktuálna hodnota: 1,87 $

Market Cap: 936,010,043 $

Volume (24h): 36,261,600

Počet vyťažených tokenov: 498,543,101

Burzy: Bitfinex, Binance, HitBTC, ZB.COM, Kraken, EtherDelta, Liqui, Bit-Z, Gate.io, Mercatox, Exrates, Neraex, Kucoin, Livecoin, OpenLedger DEX, IDEX, COSS, Tidex, Decentrex

Pridaj komentár

Zatvoriť menu
×

Cart