Krypto podnikateľ Jeremy Gardner prichádza na televízne obrazovky s reality show.

Stane sa bitcoinový milionár ďalšou televíznou reality hviezdou? Sériový podnikateľ Jeremy Gardner, 27-ročný spoluzakladateľ Auguru a Blockchain Education Network, sa presúva do Hollywoodu s YouTube seriálom tu, nazvaným „Crypto Castle Chronicles“, ktorý sám financoval.

S Adrianom Baschom, ktorý je prispievajúcim producentom „Crypto Trader“ show na CNBC Africa, ktorú vedie Ran NeuNer, „Crypto Castle Chronicles“ začínajú ponúkať televíznym sieťam, povedal Gardner.

Ponúka skutočný náhľad do podnikania, startupov a fundraisingu z perspektívy, ktorá nie je ako Shark Tank.

Gardner je pravdepodobne najlepšie známy ako hlavný nájomník v „Crypto Castles,“, apartmáne v San Franciscu a panstve v Miami, kde velikáni z blockchain sektora často oslavujú.

The New York Times sa tu vyjadrili ku Gardnerovi ako ku „kráľovi“ týchto testosterónom-nabitých obydlí v jednom článku z roku 2018, kde hovorili o tom, ako sa prví vlastníci Bitcoinu stali „bláznivo bohatými.“

Má to vzdelávací charakter.

Gardner sa v týchto dňoch snaží získať peniaze pre jeho novú lifestyle značku MadeMan, začínajúc s produktmi na pleťovú starostlivosť. Jeho filmový štáb dva týždne sledoval jeho biznis cestu, výsledkom čoho bol tucet 10-minútových epizód, ktoré začnú vysielať na budúci týždeň na YouTube. 

„Nikdy sme tu nemali edukačnú reality televíziu,“ povedal Gardner, tvrdiac, že odmietol „tucet“ ponúk na spravenie reality programu o jeho živote predtým, ako natočil jeho vlastnú show, jeho vlastným spôsobom.

Počas toho Gardner vedie rozhovory s prvými Bitcoin investormi, ako napríklad s Anthonym „Pomp“ Pomplianom z Morgan Creek Digital a tokenovým guru Ianom Balinom. Gardner povedal, že cieľom jeho show je vyučovať masy o kryptomenách pomocou sledovania jeho osobného príbehu.

Aj keď show ešte neobsahuje žiadne vysvetlivky, hĺbkové technické analýzy alebo príklady , ako sa skutočne používa Bitcoin, dodal, že plánuje natočiť bonusové vysvetlivky s jednou z jeho portfóliových spoločností a nakoniec to spojiť s Bitcoinom počas show.

„Ak sa pozriete na dvoch najmocnejších ľudí v Amerike, tak je to pravdepodobne Donald Trump a Kardiashanky. Ako oni postavili svoju pevnosť? Pomocou reality show,“ povedal Gardner, napriek tomu, že trval na tom, že tento seriál nie je motivovaný túžbou po sláve alebo bohatstve.

„Je to skutočný mechanizmus na poskytnutie hĺbavej zábavy masám spôsobom, ktorý je pre nich najpohodlnejší,“ dodal.

Zdroj : https://www.coindesk.com/crypto-entrepreneur-jeremy-gardner-pitches-reality-show-to-tv-networks

Pridaj komentár

Zatvoriť menu
×

Cart