Konkurent Tesly akceptuje Bitcoin ako platidlo.

Luxusná automobilová značka Karma teraz akceptuje bitcoiny ako spôsob platby. Výrobca exotického hybridného športového automobilu sa tiež umiestňuje ako špičkový high tech inkubátor a podporuje blockchain.

Luxusná automobilová značka Karma teraz akceptuje bitcoiny ako spôsob platby. Výrobca exotického hybridného športového automobilu Revero, spoločnosť so sídlom v južnej Kalifornii, otvára svoju vlajkovú loď v Newport Beach v Kalifornii bitcoinovým a kryptom nadšencom, ktorí chcú minúť svoje BTC na luxusných elektrických vozidlách.

Podľa oznámenia spoločnosť Karma Newport Beach teraz akceptuje bitcoiny ako spôsob platby za predaj nových vozidiel a za služby.

Generálny riaditeľ spoločnosti Karma Dr. Lance Zhou hovorí:

„Otvárame našu platformu, ktorá slúži ako testovacie pracovisko, aby sme pomohli použiť teoretické aplikácie blockchainu v praxi“

Luxusný sedan, ktorý je konkurentom spoločnosti Tesla, je vybavený trojvalcovým motorom dodávaným od spoločnosti BMW, ktorý dodáva 535 konských síl a krútiacim momentom 550 libier (746 Nm).

Luxusné elektromobily Karma 2020 Revero GT budú vystavené v kampuse 4040 Drive – autom vzdialenom 10 kilometrov od miesta Tesly na ulici 367 Newport Center Drive.„Budova s rozlohou 15 000 štvorcových metrov obsahuje dostatok podlahovej plochy na predstavenie takmer 20 nových GT Revero a certifikovaných použitých Reveros.

“Ešte novší variant modelu Revero GT založený na výkone bude predstavený koncom tohto roka. Aj keď zatiaľ nedošlo k zverejneniu cien, spoločnosť Motor1 odhaduje, že model Revero GT do roku 2020 sa bude pohybovať okolo 130 000 dolárov, čo je cena porovnateľná s predchádzajúcim modelom.

Karma sa tiež umiestňuje ako špičkový high tech inkubátor. Na Šanghajskom medzinárodnom týždni blockchainu 2019 oznámila, že spolupracuje s Wanxiang Group s cieľom preskúmať komerčné aplikácie Bitcoinu a spoločne rozvíjať trendy blockchainu.

Zdroj:https://dailyhodl.com/2019/10/16/tesla-competitor-is-now-accepting-bitcoin-btc-for-its-exotic-luxury-car/

Pridaj komentár

Zatvoriť menu
×

Cart