Koniec skepsy. Tieto kryptomeny čaká silný záver roka

Je už takmer pravidlom, že v poslednom štvrťroku ceny kryptomien narastajú. Tento trend sa potvrdil už niekoľko rokov, najvýraznejšie vlani, kedy viaceré meny vytvárali zisky v tisíckach percent.

Preto zostavili portál coindoo.com zoznam piatich virtuálnych mien, o ktorých si myslia, že budú mať koniec roka výrazne silný.

Bitcoin

Stále viac inštitúcií láka investícia do najznámejšej virtuálnej meny sveta. Koncom roka by ich nával mal podľa očakávaní zopakovať. To by samozrejme znamenalo boom ceny Bitcoinu.

Korporátni giganti a firmy z Wall Street prejavujú o Bitcoin záujem. Obrovské bankové domy ako Goldman Sachs či JP Morgan a ďalší zmierňujú svoje vyjadrenia o kryptomenách všeobecne, no z toho najviac môže ťažiť práve Bitcoin. Vznikajú investičné fondy, ktoré sa zameriavajú špecificky na majiteľov kryptomien. V neposlednom rade tu je očakávané rozhodnutie o ETF.

Toto všetko naznačuje, že by Bitcoin mohol v tomto roku stanoviť svoju novú rekordnú hodnotu. Prudký nárast tak môže byť od dnešného dňa vzdialený už len pár mesiacov.

Priprav sa na buducnosť! Akciové produkty, ktoré ti pomôžu zvládnuť tvoju cestu svetom kryptomien nájdeš v našom e-shope! 

Ripple

Koncom minulého roka to bol práve Ripple, ktorý predviedol najväčší rast. Jeho cena šla hore o viac ako 36-tisíc percent a prilákal k sebe veľké množstvo investorov. Koncom tohto roka by mala táto kryptomena rezonovať znova z týchto dôvodov:

  • Ripple pracuje na veľmi agresívnej rastovej stratégii a zaväzuje si spolupráce s partnermi po celom svete
  • Spoločnosť zakladá kancelárie v Juhovýchodnej Ázii, v Indii, v Európe, na Blízkom Východe aj v Južnej Amerike.
  • Ripple už má podchytené trhy v Severnej Amerike a Japonsku.

Cieľom tejto stratégie je rozvoj svojho biznisu po celom svete. Bonusom je, že banky vo viacerých krajinách, no hlavne v Japonsku, začali ponúkať služby na platforme Ripple.

Ethereum Classic

Existuje hneď niekoľko dôvodov, prečo by mala táto mena zažiť silný koniec roka. Tým hlavným však je, že stále viac búrz ju zaraďuje do svojej ponuky. Len nedávno ju zalistovali dvaja veľkí hráči – Coinbase a Robinhood.

Hlavne cesta na Coinbase je veľkou správou, pretože ETH Classic je len šiestou menou na burze, ktorá je v Severnej Amerike najväčšou. Ethereum Classic sa tak dostal k miliónom používateľov tejto burzy.

Práve preto bude zaujímavé sledovať, ako sa tejto mene darí v posledných mesiacoch roka 2018.

Verge

Verge vo výraznej miere dbá o súkromie používateľov. A keďže práve to stáva stále častejšou požiadavkou, práve táto mena má šancu stať sa hlavným konkurentom pre Monero. Aj napriek tomu, že sa z pohľadu trhovej kapitalizácie dostal až na 39. miesto, očakáva sa, že koniec roka bude znamenať návrat do top desiatky.

V jeho prospech hrá aj to, že v tím vývojárov je veľmi aktívny a pracuje so spätnou väzbou komunity. Mesiace, ktorú budú uzatvárať tento rok by tak mali znamenať pre túto menu samé dobré správy.

Litecoin

Litecoin je považovaný za bezpečnú stávku v kryptomenách. Je považovaný za digitálne striebro, pre Bitcoin, ktorý je digitálnym zlatom.

A práve z toho by mala táto mena ťažiť. V čase, kedy sa trh začne spamätávať, bude Litecoin medzi prvými, u ktorých sa to prejaví. Na stranu Litecoinu sa prikláňajú aj nové služby a obchody, ktoré ho po novom akceptujú.

Zdroj: 1

Upozornenie: Tento článok je subjektívnym názorom autora na danú kryptomenu na základe zhromaždenia viacerých zdrojov a informácií. Neposkytujeme finančné, ani investičné poradenstvo. Každý človek obchoduje s vlastným kapitálom a podľa vlastného uváženia.

Ešte chvíľku dávaj pozor! Teraz je ten správny čas si zvoliť kryptomeny, ktoré v budúcnosti budú stáť za to. Vďaka naším analýzam a informáciám, ktoré s vami zdieľame, vám uľahčíme rozhodovanie a pomôžeme vám na vašej ceste svetom kryptomien ? Navyše stíhate akciové ceny, ktoré platia počas leta.

CHCEM VSTÚPIŤ DO VIP SKUPINY 

Pridaj komentár

Zatvoriť menu
×

Cart