Kalifornská právnická firma poskytuje právne poradenstvo pre používateľov kryptomien

Kalifornská právnická firma poskytuje právne poradenstvo pre používateľov kryptomien

 

 

Nadšenci do kryptomien sú náchylní k stratám financií rôznymi spôsobmi. Okrem ľudského faktoru sú tu riziká spojené s ICO, hacknutými burzami či inými katastrofami. Taylor-Copeland Law je jednou z prvých právnických firiem špecializujúcich sa na tieto otázky. Vari sme svedkami vytvorenia novej oblasti v rámci právneho systému, aký dnes poznáme.

Dôraz na burzy a ICO nehody

Bolo len otázkou času, keď sa začnú právnické firmy zaoberať kryptomenamy. Najmä so všetkými problémami, ktoré vznikajú v posledných rokoch, sa tu rozvíja trh pre firmy špecializujúcimi sa na kryptomeny. Množstvo užívateľov je často frustrovaných z hacknutých búrz, z tých, ktoré sa zrazu zmiznú alebo neposkytujú primerané služby.

Okrem toho aj ponuky ICO predstavujú niekoľko veľkých rizík pre financie spotrebiteľov. Nikto nevie s istotou, či je daný projekt ICO legitímny, alebo ako sa veci vyvinú, keď sa peniaze vyzbierajú. Tezos ICO je dobrým príkladom, ako sa môžu veci zhoršiť, ak sa problémy nevyriešia včas. Avšak takéto pochybenia, nedodržané sľuby ICO tímov, často neznamenali žiadne právne dôsledky.

Táto situácia sa nakoniec mení vďaka právnickým firmám, akou je Taylor-Copeland Law. Spoločnosť má na svojej webovej stránke vyhradenú stránku tomu, aký majú Blockchain technológia a kryptomeny dopad na náš každodenný život. Avšak vzhľadom na to, že firmy a jednotlivci sa len ťažko vedia prispôsobiť náročnému regulačnému a právnemu rámcu, niečo sa bude musieť zmeniť.

To je dôvod, prečo sa firma Taylor-Copeland Law rozhodla poskytnúť poradenstvo, ktoré môžu investori potrebovať, keď dôjde na priesek práva a kryptomien. Údajne sa firma špecializuje na pomoc obchodníkom s kryptomenami poškodených pri zlyhaniach búrz, vrátane tzv. „bleskových krachov“. Vzhľadom na to, že sme v posledných mesiacoch zaznamenali oveľa viac týchto krachov, čaká nás pravdepodobne množstvo legálnych sporov.

Okrem toho spoločnosť poskytuje aj služby týkajúce sa počiatočnej ponuky mincí. Mnoho investorov je poškodených projektmi a tímami, ktoré skresľujú svoje projekty a zámery pred alebo počas svojich výpredajov. V tomto ohľade musia existovať aj právne prostriedky na nápravu, čo má spoločnosť Taylor-Copeland Law za cieľ poskytovať. Navyše sa zameriavajú na zdanenie ziskov krypto investícií a pomáhajú spoločnostiam skontrolovať všetky právne rámce skôr, ako sa rozhodnú zorganizovať ICO.

Očakáva sa, že v blízkej budúcnosti uvidíme ešte viac právnických firiem v týchto špecifických oblastiach. Počet užívateľov kryptomien, ktorí potrebujú právne poradenstvo, naďalej rastie. Či už oni budú mať záujem o tieto služby, je úplne iná otázka. Množstvo užívateľov sa môže cítiť trochu trápne, ak sa majú priznať, že boli obeťami krachov alebo zlých ICO projektov.

 

Pridaj sa do KRYPTO-skupiny a dostávaj včas najaktuálnejšie informácie zo sveta kryptomien:

 

 

Zdroj:Themerkle.com

Pridaj komentár

Zatvoriť menu
×

Cart