Justin Sun: Tron používa 10 miliárd ľudí – preklep alebo majstrovské umenie kryptomenového shillera?

Nedeľňajší večer zakončíme pomerne jednoduchou a zábavnou správou, ktorá na seba upriamuje pozornosť kryptomenového sveta približne od včerajšieho rána. Ide o tweet, ktorý na svojom profile zverejnil Justin Sun, zakladateľ a CEO kryptomeny Tron. Ten totižto na svojom Twitteri zverejnil, že Tron využíva už viac ako 10 miliárd obyvateľov. Že sa vám niečo na tejto správe nezdá?

Preklep alebo opäť spôsob ako sa zviditeľniť?

Justin Sun je v kryptomenovom svete známy ako najväčší shiller všetkých svojich projektov. Jeho oznámenia o oznámení oznámenia sú často stretnú s výsmechom takmer celej kryptomenovej komunity. Väčšina z nich sa totižto týka absolútne nezáživných správ, noviniek alebo informácii, ktoré by ostali inak úplne nepovšimnuté. A práve v tom je ale umenie Justina Suna, ktorý vie aj z úplne nenápadnej správy spraviť veľké halo a obrovskú kryptomenovú novinku.

Prečítajte si tiež: Fundamentálna analýza – KardiaChain

Jeho marketingové zručnosti tak sú nepochybne na veľmi vysokej úrovni. Aj preto sa jeho posledný počin môže na prvý pohľad javiť ako preklep, avšak nikoho by nemohlo prekvapiť, ak by išlo o cielenú „chybu.“ Justin Sun totižto na svojom Twitteri zverejnil, že Tron používa od včerajšieho dňa 10 miliárd ľudí. Áno čítate správne. Na planéte, kde žije približne 7,8 miliardy obyvateľov, až 10 miliárd z nich používa Tron.

Samozrejme, že ide o chybu, ktorú Justin Sun ihneď opravil a za ktorú sa ospravedlnil. Tron totižto používa 10 miliónov ľudí. Jeho tweet si však získal opäť veľkú pozornosť kryptomenového sveta, ktorý táto novinka rozdelila na niekoľko táborov. Niektorí si myslia, že ide o chybu, ktorá sa môže stať každému. Iní si z nej uťahujú a hovoria, že Tron musí byť používaný aj mimozemšťanmi. A potom sú tu tí, ktorí neveria, že išlo o chybu, ale opäť iba o spôsob, akým upútať.

Justinovi sa to určite podarilo. Avšak čo sa mu nedá odoprieť je fakt, že v skutočnosti sa mu podarilo iba za 2 roky dostať do siete kryptomeny Tron viac ako 10 miliónov používateľov aj práve vďaka svojmu marketingovému umeniu. Prvý účet bol oficiálne vytvorený 25.júna 2018, pričom trvalo iba 182 dní, kým bol vytvorený účet s poradovým číslom 1 milión. Na vytvorenie 10 miliónov potreboval len 625 dní, čo je nepochybne úspech.

Zdroj: https://u.today/

Pridaj komentár

Zatvoriť menu
×

Cart