Jednoduchý nákup a predaj Bitcoinov

Jednoduchý nákup a predaj Bitcoinov

 

Už od začiatku projektu nám chodí veľké množstvo správ s rôznymi otázkami. Ako ste si už iste všimli, ku tým najčastejším sa snažíme vždy pripraviť nejaký podrobný návod alebo minimálne aspoň danej problematike venujeme článok. Inak to nebude ani dnes.

Ostrieľanejší “hráči” vo svete kryptomien sa už iste dobre orientujú vo svete Bitcoinu, Bitcoin peňaženiek a podobne. Veľa z vás sú však začiatočníci a často nám píšete, ako a kde je ideálne si vytvoriť BTC peňaženku a ako kupovať, prípadne predávať. Čo sa týka peňaženiek, je veľa možností a mnoho z nich sme vám už v článkoch prezentovali. Jedná sa najmä o mobilné či počítačové aplikácie, bankové účty spojené s kryptopeňaženkou a podobne ako napríklad Coinbase, Jaxx, Coinsbank či MultiBit.

Ak už peňaženku máte, na rad prichádza nákup a predaj BTC. Je veľa spôsobov, niektoré sú jednoduchšie, iné zase zložitejšie a aj časovo náročnejšie. Najmä u začínajúcich “trejderov” môžu byť tieto prevody náročnejšie a pripravujeme pre vás aj kompletné návody, ako tieto transakcie bezpečne realizovať. Kryptomeny začínajú byť na Slovensku fenoménom a máme už aj ľudí, ktorí vám s nákupom a predajom pomôžu. Web simplecoin.sk sa venuje práve tejto problematike. Cez týchto ľudí máte možnosť úplne jednoducho nakúpiť a predať váš bitcoinový kapitál.

Ako to majú ľudia zo simplecoin uvedené na webe, sú 4 hlavné dôvody, prečo využiť práve ich služby. V prvom rade je to jednoduché a ušetrí vám to množstvo času. Je to bezpečná cesta ako dostať vaše BTC priamo do vašej peňaženky. Samozrejme všetko prebieha bez registrácie a ihneď po prijatí platby sú BTC odoslané ku vám. Ak teda nechcete robiť všetky operácie sami, určite odporúčame práve túto stránku.

Pre viac informácií určite navštívte ich web a v prípade akýchkoľvek otázok neváhajte napísať či už im, alebo kľudne aj nám. Radi vám so všetkým pomôžeme.

Pridaj komentár

Zatvoriť menu
×

Cart