Howeycoin- skutočnosť alebo SCAM?

V snahe predísť ďalším podvodom, komisia USA pre cenné papiere a burzu (SEC), vytvorila a zverejnila vlastnú verziu podvodnej webovej stránky, ktorá kombinuje dve rozvinuté odvetvia digitálneho priemyslu: blockchain a cestovanie. Howeycoin je najnovšou a jedinečnou ponukou mincí, ktorá zachytáva čaro ziskov a zaručené výnosy z cestovného ruchu.

Predseda SEC, Jay Clayton, vysvetlil: ,,Rýchly rast trhu ICO a jeho rozšírená propagácia, ako nová investičná príležitosť, poskytli úrodnú pôdu zlým aktérom, aby využili našich investorov. Sme zástancami nových technológií, ale taktiež chceme, aby investori zistili, ako podvody vyzerajú. Preto sme vytvorili toto vzdelávacie miesto s mnohými klasickými varovnými známkami podvodu. Webová stránka www.howeycoins.com je in-house SEC projekt, ktorý bol vybudovaný v relatívne krátkom čase a bude partnerom so všetkými segmentmi cestovného ruchu (lietadlá, hotely, autopožičovne atď.)”

Predíď mínusovým obchodom v kryptomenách a premeň ich na plusové. Pomôže ti náš e-book. 

Hlavný poradca SEC, Owen Donley, vysvetľuje, ako podvodníci “môžu rýchlo vybudovať atraktívnu webovú stránku a používať v nej zložitý žargón, aby nalákali investorov.

,,Očakávame denné výnosy nad 1% a dvojnásobné výnosy 2% pre investorov v zabezpečených nákupoch,” sľubuje Howeycoin. ,,Priemerný zaznamenaný návrat mincí za dva mesiace v roku 2017 bol úžasný- tvoril 72%. Na základe trhových podmienok, vrátane vyhliadok na stanovenie rekordov v digitálnom svete, aj v cestovnom ruchu, očakávame, že toto percento bude ešte rásť. HODL! Predpokladáme aj minimálnu mieru rastu v rozmedzí od 7% do 15% ročne, čím sa spoločnosť Howeycoins stáva atraktívnou pre dlhodobé investície. Okrem toho môžu Howeycoins slúžiť ako záruka proti inflácii a stratám na trhu. “

Kliknutie na živé odkazy prinesie návštevníkov na vstupnú stránku, kde vyskočí banner:  ,,Ak ste odpovedali na túto investičnú ponuku, boli ste podvedení – Howeycoins sú úplne falošné!”

,,Našťastie podvody a stránky ako sú tieto, majú často niekoľko znakov, ktoré vám môžu pomôcť určiť, či je tzv.” investičná príležitosť “naozaj podvodom.  Dúfame, že príznaky podvodu, ktoré sú na stránke Howeycoins – vám v budúcnosti pomôžu rozpoznať skutočný podvod! “

1

This Post Has One Comment

Pridaj komentár

Zatvoriť menu
×

Cart