Generálna riaditeľka spoločnosti BAKKT: Krypto revolúcia

Generálna riaditeľka obchodnej trading platformy BAKKT, ktorá patrí pod Intercontinental Exchange (ICE), povedala, že chce dosiahnuť “revolúciu” v krypto sektore podobne ako tomu bolo v obchodovaní s energiou pred pätnástimi rokmi.

Platforma Bakkt zamestnala bývalého viceprezidenta Coinbase, Adama Whitea, na pozíciu COO. Generálna riaditeľka, Kelly Loeffler, predpovedala a zároveň potvrdila opakovanú výkonnosť trhových aktivít ICE za posledné desaťročie.

,,Digitálny trh je roztrieštený rovnako, ako bol trh s energiou na začiatku 20. storočia. ICE je priekopníkom, ktorý priťahuje čoraz viac inštitúcií na obchodovanie “s energiou”… čo vytvorilo dnešný trh s likviditou. Na základe toho sa chystáme vidieť revolúciu v rovnakej miere aj v kryptomenách.”

Bakkt sa chce vyhnúť nepopulárnym obchodom s neoprávnenými produktmi pre svoju čoraz širšiu inštitucionálnu základňu investorov, čím zmierňuje niektoré obavy z údajov o kryptomenovom trhu. Ide napríklad o obavu, že nedostatok fyzickej interakcie s Bitcoinom v skutočnosti poškodí niekoho profil a úspech.

Spoločnosť Coinbase taktiež aktívne hľadá spôsoby, ako prilákať investorov na trh a plne rozbehnúť svoju platformu Coinbase Pro na začiatku tohto roka, čím chce potvrdiť, že bude rozširovať svoje funkcie s novými krypto aktívami.

ICE teraz bude konkurovať ponukám z Wall Street (Morgan Stanley, Citigroup a Goldman Sachs), ktorí všetci uviedli, že majú v úmysle stať sa aktívnym v danom obchodnom sektore.

Zdroj: 1


Zhodnotíme pre vás kryptomeny z hľadiska fundamentov a technickej analýzy. Pridajte sa k nám a my vám sľubujeme, že získate všetky informácie ako na tácke. 

CHCEM VSTÚPIŤ DO VIP SKUPINY 

Pre platbu v kryptomene použite tento formulár 

Pridaj komentár

Zatvoriť menu
×

Cart