Fidelity- správca aktív vo výške 2,5 bilióna dolárov, sa ponorí do sveta kryptomien s úplne novým podnikaním v oblasti digitálnych aktív

Spoločnosť zaoberajúca sa finančnými službami, ktorá je známa svojimi ponukami v oblasti maloobchodu, v pondelok oznámila svoje nové krypto- splátkové a maklérske riešenia pre inštitúcie. Nové služby budú ponúkané prostredníctvom subjektu Fidelity Digital Assets.

Zatiaľ čo riešenie úvodnej starostlivosti bude len pre kryptomeny Bitcoin a Ethereum, firma tiež plánuje začlenenie ďalších digitálnych aktív. Pokiaľ ide o obchodnú stránku podniku- poskytne manažérom aktív nadštandardné služby, ktoré im pomôžu vstúpiť na trh. Platforma bude uvedená na trh v roku 2019.

Úsilie Fidelity pôsobiť v krypto sfére začalo v roku 2014 s výskumom a vývojom. Firma preskúmala ťažbu v roku 2015 a koncom minulého roka zaznamenala viac možností v inštitucionálnom priestore medzi novými krypto fondmi. V roku 2017 firma spolupracovala so spoločnosťou Coinbase, aby svojim klientom umožnila zobraziť svoje krypto holdingy na burze.

V júni firma uviedla interné pracovné pozície, v ktorých vyhľadávajú talent na “inžininiering aj obchodovanie na burze” a vybudovanie “prvotriednych služieb pre Bitcoin a iné digitálne meny”.

Povesť spoločnosti Fidelity by mohla znamenať spojitosť medzi menšími poskytovateľmi riešení inštitucionálnej starostlivosti, vrátane Coinbase a BitGo. Čo sa týka maklérskych riešení, investujúce firmy vyhlasujú, aby uprostred tohto celého sedeli manažéri portfólí a trhu s digitálnymi aktívami. Mnoho firiem sa snaží preniknúť na tento trh, vrátane operátora burzy Coinbase.

Zdroj: 1


 1. Výročie VIP Skupiny 

Kryptomeny sme prvý krát nakúpili začiatkom roku 2016, trvalo nám 3 mesiace kým sme sa rozhodli do toho ísť naplno.

Skúmali sme zahraničné weby, fóra a mnohých zahraničných influencerov, vďaka ktorým sme sa rozhodli vkročit do kryptosveta a zbierať skúsenosti. (Cena ETH v tom období – 6,-€)

Čo všetko by sme dali v tej dobe za to, keby bol niekto na trhu, kto by nás kryptosvetom previedol ?

Až do Apríla 2017 sme zbierali skúsenosti, robili chyby, skúmali grafy a aplikovali technickú analýzu. Prišla myšlienka, podeliť sa sa s informáciami a byť prvý kto vyrieši deficit informácií z kryptosveta na Slovensku – založili sme provizórny web, kde sme prekladali zahraničné články + založili sme tuto free skupinu – Krypto SK/CZ #predictions v ktorej vtedy bolo približne 100 ľudí. (Aktuálne patríme k najväčšej slovenskej telegram kryptoskupine na Slovensku)

Za ten čas okrem zdieľania informácií s vami, sme začali robiť aj Skype konzultácie, ktoré boli každý týždeň plné zvedavých ľudí hladných po informáciách.

Počiatky VIP skupiny sa dátuju na 15.10.2017. V ten deň sme prvý krát otvorili brány našej vip skupiny na podnet ľudí, ktorým sa páčila naša práca, ktorú sme robili zdarma od Apríla 2017.

Od 13.10 do 15.10. – dni, kedy sa pridalo k nám do VIP, niečo cez 100 ľudí, čo pre nás znamenal dobrý štart na rozšírenie tímu, zlepšenie služieb a prístup k ďalším plateným informáciám, ktoré sme si predtým nemohli dovoliť.

Za ten čas, sme otvorili kanceláriu v Košiciach, v ktorej sme robili osobne konzultácie, zo Skype konzultácii sme prešli na Webinár, na ktorý sa vie pripojiť aj viac ako 100 ľudí naraz. Začali sme robiť prednášky a obehali sme každé väčšie mesto na Slovensku.

Robili sme kryptomenám osvetu a šírili ich ďalej a plánujeme Vám aj naďalej prinášať tie najčerstvejšie informácie. Vítajte u nás a vidíme sa vo VIP. 

Pridaj komentár

Zatvoriť menu
×

Cart