Ethereum sa môže stať novým štandardom, keďže Amazon začína využívať jej blockchain.

Skutočnosť, že Ethereum bude v tomto lete na AWS, je veľmi pozitívna pre jeho adopciu a mohla by vytvoriť blockchain kryptomeny Ethereum ako štandard pre distribuované siete. Ethereum je na nezastaviteľnej trajektórii stať sa vedúcim svetovým blokchainom na viacerých frontoch.

Blockchain spoločnosti Ethereum by sa mohol čoskoro stať novým štandardom, keď sa služba Amazon Web Service (AWS) naplno spriatelí s blockchainom. Amazon totiž oznámil, že uvoľní nový nástroj, ktorý umožní používateľom vytvárať a spravovať škálovateľné siete blockchainov prostredníctvom verejných sietí, ako je napríklad Ethereum, a privátnych ako napríklad Hyperledger Fabric.

Prečo si vybral Amazon Ethereum?

Podľa tlačovej správy z 30. apríla, Amazon zverejnil, že prostredníctvom svojej Amazon Managed Blockchain (AMB), môžu firmy teraz nastaviť svoju blockchain sieť cez Hyperledger Fabric. V lete bude k dispozícii aj Ethereum.

Nový nástroj AWS umožní zákazníkom nastaviť a spravovať škálovateľný blockchain pomocou niekoľkých kliknutí. Poskytuje dokonca jednoduché rozhrania API, takže zákazníci môžu hlasovať o členstve vo svojich sieťach a ponúka množstvo výpočtových a pamäťových kapacít.

Ako uviedla spoločnosť Yahoo Finance, Amazon sa rozhodol pre Ethereum blockchain, pretože: “Ethereum je vhodný pre vysoko distribuované siete, kde je dôležitá transparentnosť údajov pre všetkých členov. Zákaznícka sieť v blockchaine, ktorá umožňuje každému maloobchodníkovi si nezávisle overiť aktivity používateľa.”

Amazon Web Services je najobsiahlejšou a najrozšírenejšou platformou cloud computingu na svete, ktorú používajú zákazníci ako Apple, ktorá mesačne vynakladá viac ako 30 miliónov dolárov na AWS.

CHCEM SA PRIDAŤ DO VIP

Skutočnosť, že Ethereum bude v tomto lete na AWS, je preto veľmi pozitívna pre jeho adopciu a mohla by vytvoriť blockchain spoločnosti Ethereum ako štandard pre distribuované siete.

Ethereum je na nezastaviteľnej trajektórii stať sa vedúcim svetovým blokchainom na viacerých frontoch.

Zdroj: https://www.investinblockchain.com/ethereum-could-become-new-standard-amazon-gets-into-blockchain/

Pridaj komentár

Zatvoriť menu
×

Cart